Jakie suplementy faktycznie działają na odchudzanie?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

05 kwie 2017, 16:44

Ja zanim zacząłem się odchudzać przeczytałem sporo artykułów związanych z tematyką samego odchudzania, jak i różnych suplementów wspomagających. Sporo ciekawych informacji znalazłem tutaj calominal opinie . Uważam, że warto prześledzić tego typu artykuły.
Awatar użytkownika
misiak22
Posty:1
Rejestracja:11 kwie 2017, 11:53

11 kwie 2017, 11:58

Tusia pisze:moim zdaniem działają tylko suplementy w 100%naturalne, a nie te naładowane chemią.
Tusia, przypij piątkę. Ale co z suplementami z naturalnych składników? Ostatnio znalazłam ten koktajl i się waham mocno. bo niby ja byłam przeciwna, a tu skład ok. Co byście zrobili?
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

07 maja 2017, 19:02

Tak, ja chodzę na siłownię i stosuję głównie naturalne spalacze tłuszczu takie jak http://thermline.com.pl/therm-line-fast, poza tym staram się jest zdrowo żeby dostarczyć sobie odpowiednich składników pokarmowych.
fitne
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 cze 2017, 15:07

27 cze 2017, 15:16

A próbowaliście tego? somatodrol ceny
rennie
Użytkownik
Posty:428
Rejestracja:31 maja 2014, 14:34

21 lip 2017, 10:43

A po co brać suplementy? Lepiej postawić na dietę i aktywność fizyczną.
Moni
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:12 maja 2017, 19:04

30 lip 2017, 14:41

Z tego co wiem suplementy mają za zadanie wspomagać odchudzanie, ale bez ćwiczeń a przede wszystkim bez odpowiedniej diety tabletki w niczym nam nie pomogą. Jeśli chcemy zrzucić zbędne kilogramy, możemy udać się do dietetyka który nam w tym pomoże i ewentualnie dopasuje nam odpowiednie suplementy. Ja natomiast po kilku błędach dietetycznych dowiedziałam się, że najważniejsze są regularne posiłki, duża ilość wody i zmiana niektórych produktów spożywczych. Dodatkowo zwiększyłam ilość warzyw i owoców oraz mam zamiar zakupić wolnoobrotową wyciskarkę do soków Muke klasy premium. Dzięki niej, nie tylko przygotuje soki i koktajle ze wszystkich owoców i warzyw, ale także mogę zrobić mleka roślinne, desery, sorbety a nawet lody. Wyciskarka Muke posiada tylko 30 obrotów na minutę a więc najmniej na rynku, jest to duża zaleta ponieważ im wolniej pracuje wyciskarka tym mniej utlenia się witamin i enzymów. Dodatkowo jest ona jedną z tańszych produktów w segmencie premium, jednak jakościowo dorównuje pozostałym producentom. Jak dla mnie najlepszym suplementem są świeże warzywa i owoce oraz duch i dużo wody.
Awatar użytkownika
temurka
Posty:4
Rejestracja:09 sie 2017, 18:13

09 sie 2017, 18:15

żadne, nie warto jest ich stosować! większość z nich to niestety bardzo szkodliwe leki
Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

22 wrz 2017, 14:19

Moim zdaniem lepiej po prostu wziąć się za siebie niż brać jakieś suplementy i inne tabletki ,które pomagają tylko na chwilę. Warto przejść na odpowiednią dietę a ta dieta dąbrowskiej oparta na oczyszczaniu organizmu z toksyn czyni cuda. Czuję się znacznie lepiej również na duchu i mam więcej chęci do codziennych obowiązków oraz trudności.
EmKa
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:01 lut 2016, 10:28

23 wrz 2017, 22:33

Ten olejek można bezpiecznie stosować https://www.cbdworld.pl/pl/c/Olejki-CBD-3/207
Awatar użytkownika
Branded
Posty:4
Rejestracja:24 wrz 2017, 22:50

24 wrz 2017, 23:35

Nie kombinowałabym aż tak z odchudzaniem. Dla mnie najważniejszy jest sport i odpowiednia dieta. Dodatkowo stosuję tabletki z zielonej herbaty
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl