Kantor online - Czy to bezpieczne?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
rettunka
Posty:1
Rejestracja:17 lip 2018, 21:03

17 lip 2018, 21:06

Ja już kilka razy korzystałam z takiego rozwiązania i jestem zadowolona.
dana78
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:28 lut 2017, 15:27

23 lip 2018, 16:47

Jak będziesz posiadać kartę wielowalutową to nie będziesz musieć używać kantorów online. W szybki sposób na https://www.igoriacard.com/ możesz ją wyrobić za nie duże pieniążki. Do tego możesz konto online założyć i zawsze wykonywać przelewy w różnej walucie lub płacić w różnych krajach kartą z walutowaniej bez prowizji.
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

15 lis 2018, 10:09

Jest bezpieczne, jeśli wybierzesz bezpieczny kantor. Taki z długim stażem, dużą ilością stałych klientów (czasami wystarczy popytasz znajomych, żeby poznać opinie o konkretnym kantorze). Ja mam konto na Amronet, wymieniam dość często i jest to kantor, któremu ufam. Przejrzyste zasady wymiany, dobre ceny i zawsze wszystko przebiega sprawnie.
Tomcio
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:04 lis 2017, 15:10

20 gru 2018, 07:15

Bezpieczne, pod warunkiem, że wybierzesz bezpieczny kantor. Najlepiej taki z długim stażem na rynku i taki, którym ma dobre opinie. Ja moge ci polecić kantor Gieldawalut - wymieniam tam już od jakiegoś czasu i zawsze wszystko jest ok. Zresztą ma on dokładnie takie same zabezpieczenia jak banki internetowe.
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

18 lut 2019, 22:34

Nigdy nie ufałem kantorom online. Wolę uczęszczać do zaufanego kantoru a z pewnością jest nim https://www.chrzanow-kantor.pl/ . Tam wymieniłem już znaczne ilości pieniędzy po solidnym kursie!
Awatar użytkownika
biznesikowa
Posty:2
Rejestracja:16 paź 2019, 21:52

16 paź 2019, 21:54

Już wiele osób wymienia pieniądze przez kantory online i także przez Waluteo można szybko wymienić pieniądze w dobrym kursie. Nie jest to niebezpieczne, bo firma sprawdza takie transakcje i już działa na rynku. A kursy są naprawdę korzystne. Warto o tym wiedzieć.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl