Kantor

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

10 paź 2016, 14:05

ja jestem tradycjonalistką i nie zawsze ufam internetowym transakcją.
sabina
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:17 paź 2016, 11:30

24 paź 2016, 17:36

Ja mam ochotę przy najbliższej okazji skorzystać z takiego kantora internetowego. W sumie prawie wszyscy korzystają z bankowości online, więc czemu by nie spróbować też wymiany waluty przez internet. Zwłaszcza że zwykle w takich kantorach są korzystniejsze kursy, wszystko zajmuje o wiele mniej czasu niż pójście do stacjonarnego kantoru. A w temacie bezpieczeństwa można poczytać tutaj http://ergokantor.pl/bezpieczenstwo.html .
Awatar użytkownika
kirra
Posty:3
Rejestracja:11 wrz 2018, 15:00

11 wrz 2018, 15:10

Ja jestem absolutną zwolenniczka kantorów stacjonarnych - po prostu bardziej im ufam. Zazwyczaj sprawdzam sobie wcześniej kurs w sieci, przykładowo ten kantor w Krakowie: http://www.kantorfutura.pl/ oferuje naprawdę szeroki wybór walut turystycznych, a ceny bez problemu sprawdzicie na ich stronie.
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

15 lis 2018, 10:04

Tusia pisze:
10 paź 2016, 14:05
ja jestem tradycjonalistką i nie zawsze ufam internetowym transakcją.
To sporo tracisz. Ja mam swój sprawdzony kantor - Gieldawalut i jest on nie tylko w pełni bezpieczny (ma bardzo dobre zabezpieczenia na stronie), ale także dużo lepsze ceny niż kantory stacjonarne. W dodatku wymian online, to też ogromna wygoda.
Awatar użytkownika
pomaranczovy
Posty:12
Rejestracja:08 lut 2019, 13:38

07 mar 2019, 23:03

Fakt, czasu i pieniędzy szkoda na chodzenie do placówek. Nie ma co się uprzedzać do nowoczesnych rozwiązań:) Na tyle długo korzystam z przewalutowań na platformie Amronet, że pewien jestem co do bezpieczeństwa i korzyści płynących z przewalutowań bezgotówkowych. Warto wypróbować na drobnej transakcji taki kantor by przekonać się że warto.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl