Księgowość online

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

23 kwie 2018, 11:40

Ja wybrałam outsourcing i ofertę biura https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/ Własna firma i księgowość to elementy, które tworzą spójną całość. Przedsiębiorstwo bez dobrze prowadzonych ksiąg może borykać się z poważnymi problemami natury podatkowej oraz prawnej. Outsourcing księgowości sprawia, że przedsiębiorca ponosi stałe, zryczałtowane, miesięczne koszty. Nie interesują go poszczególne elementy – nie musi się o nie troszczyć. Dodatkową korzyść stanowi fakt, że outsourcing księgowy usprawnia także procedury budżetowania i controllingu kosztów. Co najważniejsze, te wydatki można wliczyć w koszty prowadzenia działalności. Dlaczego firma prowadząca outsourcing księgowości może zaoferować stawki, umożliwiające uzyskanie oszczędności rzędu 20-50% w stosunku do całkowitych kosztów prowadzenia księgowości wewnętrznej? Główną różnicą jest to, że większość kosztów stałych rozkłada się na kilku klientów. Ponadto firma oferująca outsourcing księgowości specjalizuje się w tej dziedzinie, dzięki czemu ciągle optymalizuje swoje działania w tym zakresie, obniżając tym samym swoje koszty.
ktosiek
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:24 kwie 2018, 08:20

30 kwie 2018, 13:35

Do księgowości on-line mam bardzo ograniczone zaufanie. W zasadzie posługuję się tylko darmowym programem do fakturowania, który uzyskałem dzięki współpracy z Kancelarią Rachunkowo-Podatkową. To jest jedyna forma internetowa, którą jestem w stanie przyjąć. resztę powierzam specjalistom. Chcecie ich poznać - tutaj są namiary: http://jezak.pl/en/contact-2/. Nie znam lepszej kancelarii.
gertay
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:02 maja 2018, 15:01

02 maja 2018, 15:03

Według mnie lepsza jest księgowość stacjonarna
Ingend
Użytkownik
Posty:143
Rejestracja:11 sie 2017, 23:47

08 maja 2018, 09:46

Według mnie taka księgowość online to nie jest dobre rozwiązanie. Ja aktualnie chciałbym znaleźć Najlepsze biuro rachunkowe gdańsk godna polecenia i mam nadzieję, że możecie mi z tym pomóc? Znacie jakieś biuro, które możecie mi polecić? Będę wam bardzo wdzięczny za pomoc
maniekp
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:07 maja 2018, 21:33

08 maja 2018, 20:29

Tylko tradycyjne biuro. Takie platformy internetowe może i sa przyjemne w użytkowaniu ale w razie kontroli US to kto będzie się tłumaczył? Oni czy my sami? A mając biuro to oni służą wszelka pomocą bo są po prostu za to odpowiedzialni. A że niby platformy sa bardziej innowacyjne? No nie wiem. Moim są innowacyjni. Kontakt przez Skype czy WhatsUp, digitalizacja wszystkich faktur i paragonów za pomocą InvoiceDigitizer (wprowadzenie faktury papierowej do systemu FK w kilka sekund), chmura w internecie z dostępem do wszystkich dokumentów. No i przyjemna atmosfera i kawka podczas wizyty :)
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

14 maja 2018, 18:59

Ja też jestem zdania, że współpraca z biurem rachunkowym to najbardziej bezpieczna opcja. Moją ksiegowością zajmuję się firma Kasprzyk & Niziołek z Gliwic. Zaufałam im kilka lat temu przede wszystkim dlatego, że mają ponad 20 lat doświadczenia w branży. Oferują kompleksowe prowadzenie księgowości, zatrudniają też specjaliste do sprawy kadrowych.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

16 maja 2018, 21:44

Sprawy księgowe wole mieć załatwiane w zaufanym miejscu. Jakoś nie mogę się przekonać do tej nowej formy księgowości. Dlatego odawna współpracuję z ekipą specjalistów od Akro http://akro.waw.pl/ Z ich strony mogę liczyć na nadzór księgowy i podatkowy, prowadzenie ksiąg rachunkowych. Wychodzi im to super!
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

21 sie 2018, 15:33

Jak dla mnie najlepsza jest współpraca z biurem rachunkowym, ja zatrudniłam Gamę Grabowskich. Szybko wszystko mi załatwiają, ja tylko dostarczam odpowiednie dokumenty
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl