Leczenie prywatnie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

13 lut 2020, 16:08

powiem Wam szczerze, ze ja leczę się prywatnie już od dawna. Terminy wizyt na nfz są zazwyczaj tak odległe, że zdecydowanie wolę zapłacić i mieć pewność, ze diagnoza zostanie postawiona wtedy, gdy jest to konieczne a nie np 2 lata później. Jak mieszkacie w Warszawie to polecam przychodnię, gdzie ja sama leczę się od prawie roku - MEDIVITA ( Mokotów). Maja tu m.in internistę, neurologa, ortopedę czy okulistę. Brak kolejek, dogodne terminy, sympatyczna obsługa.
DagmaraK44
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:03 cze 2019, 08:10

20 mar 2020, 11:09

Jeżeli ktoś z was szuka na już lekarza medycyny pracy to polecam skontaktować się z gabinetem Pana Janusa Kaliskiego z Zakopanego. Gabinet znajduję się na Kazimierza Przerwy-Tetmajera 23 i można dzwonić pod numer 509 961 365.
gonia400
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:04 mar 2017, 14:23

19 sie 2020, 21:37

ja od zawsze chodziłam do lekarza normalnie, potem po ciąży miałam po prostu okropne hemoroidy, żadna maść nawet sterydowa nie pomagała. Dopiero skleroterapia u dr Wiączek zdziałała cuda. Hemoroidy minęły jak ręką odjął. Szybko i skutecznie. Cały zabieg robiłam w klinice ober clinic i naprawde nie żałuję.
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

09 lis 2020, 18:23

Zdecydowanie jestem za leczeniem prywatnym. Trzeba szanować swoje zdrowie. A wiadomo, jak dzisiaj jest... Do lekarza prywatnego można szybciej się dostać i można liczyć często na skuteczniejszą pomoc. Ja ostatnio słyszałam sporo pozytywnych opinii na temat Centrum Medycznego Gamma, które znajduje się w stolicy. W szczególności warto tutaj zaznaczyć, że mają znakomitych ortopedów.
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

31 gru 2020, 20:09

ja też stanęłam przed trudną decyzją czy oddać mamę do domu opieki czy nie i zdecydowałam się oddać. Sama nie radziłam sobie z opieką, niestety mam swoją pracę, dzieci - a mama wymaga całodobowej opieki. Ostateczni padło na dom pod topolami
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl