Leczenie prywatnie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

uluki
Użytkownik
Posty:239
Rejestracja:10 lut 2015, 11:42

08 cze 2015, 23:40

na pewno jest szybsze
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

11 cze 2015, 14:31

Szybsze może i tak, ale kosztuje.
MirekS1
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:03 cze 2015, 14:55

16 cze 2015, 16:35

Ja zawsze chodzę do lekarzy prywatnie bo jest szybciej nawet do okulisty http://mainoptic.pl/badanie-wzroku/, wiem że trzeba płacić ale na zdrowiu nie powinno się oszczędzać przecież.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

25 cze 2015, 15:09

Ja też wolę prywatne kliniki, bo wszystko jest zadbane, pacjenta traktują jak człowieka i jest inaczej. Wiele z nich się rozbudowuje cały czas. Jedna z takich na Śląsku inwestowała ostatnio w komory laminarne, gdzie wyposażali laboratorium.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

08 lip 2015, 22:49

Prywatnie kliniki i przychodnie mają to do siebie, że nie oszczędzają na sprzęcie. Mają świadomość, że jak ludzie będą przychodzić do nich i korzystać z tego, co mają do zaoferowania i wszystko jest okej. Na przykład taki holter do mierzenia ciśnienia https://kredos.pl/holtery-cisnienia/hol ... pecyfikacj jedno z lepszych i potrzebnych urządzeń w przeciętnej klinice - widzieliście coś takiego w Państwówce?
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

30 lip 2015, 09:46

Wydaję mi się, że coraz więcej Polaków stawia na prywatne gabinety, ponieważ zależy im bardziej na jakości leczenia niż na jego kosztach. Szczególnie widoczne jest to w przypadku stomatologii - coraz częściej stawia się na placówki, gdzie pracują najlepsi specjaliści wykorzystujący najnowszych sprzęt. Przykładem może tu być Marek Gatz należący do implantmasterspoland.pl, czyli elitarnego stowarzyszenia o charakterze non profit, którego głównym celem jest kształcenie na najwyższym poziomie. Ponadto, w klinikach rekomendowanych przez Implant Masters Poland możemy mieć pewność, że spotkamy się z pełnym profesjonalizmem.
andre76
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:15 kwie 2015, 13:10

04 sie 2015, 15:29

Wiele wydatków na leczenie prywatne nie byłoby koniecznych gdybyśmy w porę zaczęli zapobiegać... mam na myśli zmianę trybu życia, więcej ruchu, zmianę diety. Dla przykładu - 5 minut dziennie ćwiczeń mięśni Kegla pomoże zapobiec problemom z trzymaniem moczu, które są w okresie menopauzy jednym z najczęstszych schorzeń pań. Dlatego warto działać profilaktycznie i spróbować treningu - polecam lekturę poradnika http://www.trening-dna-miednicy.eu/ - w przystępny sposób wyjaśnia jaki jest mechanizm działania mięśni dna miednicy i dlaczego warto je ćwiczyć :)
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

22 wrz 2015, 14:05

leczenie prywatne jest drogie jednak trzeba przyznać że bez niego to często nie uzyskalibyśmy pomocy lekarskiej. Ja kiedyś miałam bardzo ostre zapalenie krtani, do tego stopnia że nie mogłam mówić, a że w miejscu zamieszkania tylko wynajmowałam mieszkanie to kazali mi iść sobie do lekarza rodzinnego, a tego mam w Gdańsku a ja wtedy mieszkałam w Krakowie. Fajnie, co?
Awatar użytkownika
MateuszWawrzyn
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:23 lis 2012, 20:08
Lokalizacja:Polska

23 wrz 2015, 16:45

Tusia pisze:leczenie prywatne jest drogie jednak trzeba przyznać że bez niego to często nie uzyskalibyśmy pomocy lekarskiej. Ja kiedyś miałam bardzo ostre zapalenie krtani, do tego stopnia że nie mogłam mówić, a że w miejscu zamieszkania tylko wynajmowałam mieszkanie to kazali mi iść sobie do lekarza rodzinnego, a tego mam w Gdańsku a ja wtedy mieszkałam w Krakowie. Fajnie, co?
Weź nawet nie opowiadaj takich historii,
bo słabo się robi. Ja ma w sumie wylane na lokazalicję, mam pakiet medyczny, tkóry pozwala mi korzystać z lekarzy w całej Polsce i bez szarpania się w kolejkach. Trochę kosztuje - tutaj no ale cos za cos
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

07 paź 2015, 09:37

Ja chodzę tylko prywatnie, moi znajomi zresztą też. Najgorzej mają ci, którzy chorują na takie wstydliwe choroby i sami muszą sobie ze wszystkim radzić. Od niedawna moja znajoma chodzi do psychologa dermatologa, bo cierpi na choroby skóry i ma z tego powodu ogromne kompleksy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl