Łuszczyca a atopowe zapalnie skóry

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

czarek
Użytkownik
Posty:137
Rejestracja:19 kwie 2016, 19:41

14 lip 2018, 12:56

Ja wiele na temat tego, czym jest łuszczyca dowiedziałem się z artykułów poradnikowych umieszczonych w internecie. Mając taki problem warto sobie je poczytać.
Awatar użytkownika
SuperMan
Posty:4
Rejestracja:14 lip 2018, 12:57

14 lip 2018, 13:18

Niestety kompletnie się nie znam na takich chorobach :P
kajola
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:21 sty 2018, 20:18

21 sie 2018, 18:35

Przy łuszczycy dobrze jest stosować kosmetyki naturalne, na przykład marki Annabis z dodatkiem olejku konopnego- do kupienia na konopieizdrowie. Moja siostra ma łuszczycę i od jakiegoś czasu stosuje szampon z olejkiem konopnym, dzięki czemu rozczesując włosy nie ma uczucia pieczenia i swędzenia skóry głowy, bo ten szampon jej nie podrażnia, tylko łagodzi ranki!
yocoo
Użytkownik
Posty:87
Rejestracja:01 mar 2018, 20:47

24 sie 2018, 16:11

jeżeli chodzi o łuszczyce to warto zasiegnąc większej ilości informacji na tym portalu http://luszczyca-przyczyny.pl/luszczyca ... e-sposoby/ Jest to bardzo rzeczowy artykuł dokładnie opisujący problem łuszczycy który spotyka wiekszość ludzi na całym świecie. Warto sie zapoznać z tym problemem aby móc go leczyć w wczesnym stadium rozwoju, bo to jak z kazda chorobą im później tym gorzej.
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

07 sie 2021, 23:00

AZS to silna reakcja alergiczna na jakiś czynnik, natomiast łuszczyca występuje wtedy, gdy skóra zbyt szybko "przyrasta" - więc różnica jest znaczna jeśli chodzi o przyczyny choroby. Natomiast w oby dwóch przypadkach trzeba skórę nawilżać i natłuszczać, bo to przynosi ulgę.
Lucynka
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:26 lis 2018, 19:06

07 sie 2021, 23:19

Mam AZS i tak naprawdę to bardzo ciężka choroba - swędzenie skóry jest czasami nie do wytrzymania. Co gorsza moja córka też cierpi na AZS i bardzo dbam o to by jej skóra była w jak najlepszej kondycji. Świetnie się sprawdza emolient Exomag Control - olejek do mycia. Od razu odczuwa się ulgę po kąpieli, a po kilkunastu dniach zdecydowanie zmniejsza się suchość skóry. Ja kupuję olej w opakowaniu 500 ml, bo używamy go obydwie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl