Macie już plany na przyszłe wakacje?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
rezen
Posty:4
Rejestracja:14 sie 2018, 16:31

14 sie 2018, 16:31

ja chcę na pewno zwiedzić Madagaskar bo to moje marzenie
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

15 sie 2018, 13:13

Tak ja juz wiem na 100 procent,że na pewno jadę do Grzybowa, do Opala, tam było pięknie. Cudowna, domowa atmosfera, piękne pokoje, czysto schludnie, pyszne jedzenie, mnóstwo możliwości dla dzieci i dorosłych, dla dzieciaków jest plac zabaw, basen, pokój zabaw, więc spokojnie kazdy znajdzie coś dla siebie, dorośli zaś mogą sobie popływac w basenie i zrobić grilla albo pójść na plaże :)
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

21 sie 2018, 08:34

Tak, myślałem już o przyszłych wakacjach i myślę że znowu udami się coś ciekawego wypatrzyć dla siebie w biurze Aga Travel, może tym razem Hiszpania? Zawsze mają tam atrakcyjne last minute więc liczę że mi się coś trafi :)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

07 wrz 2018, 05:52

Na swoje wakacje mam już plan, ale nie mam planu na wakcje rodziców. Chce im znaleźć fajną oferte wyjazdu, żeby w końcu odpoczeli. Nie jest to łatwe, bo mają już swoje lata. Czytałam nawet artykył na ten temat na tej stroniezycieseniora . Informacje w nim zawarte pomogły mi zrozumiec na co mam zwracać uwagę, ale mimo tego jeszcze nie znalazłam odpowiedniej oferty.
Awatar użytkownika
Lasreh41
Posty:1
Rejestracja:07 wrz 2018, 11:52

07 wrz 2018, 12:13

W następnym roku wakacje planuję zorganizować znacznie wcześniej.
Kars
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:21 sie 2018, 09:35

07 wrz 2018, 23:05

My zdecydowaliśmy się jednak zostać na wakacjach w Polsce i tak też zrobimy w przyszłym roku, ponieważ chcemy spędzić urlop nad naszym morzem, gdzie również może być pięknie (także co do pogody). Na szczęście udało się nam znaleźć spokojne miejsce z dala od zgiełku dużych miast jak trójmiasta i tak też trafiliśmy do Dziwnowa cudowna, nieduża miejscowość w której można wypocząć i wrócić z naładowanymi do pracy i życia rodzinnego :)
czarek
Użytkownik
Posty:137
Rejestracja:19 kwie 2016, 19:41

20 wrz 2018, 07:15

Moim marzeniem na przyszły rok są Stany Zjednoczone. Mam jeszcze trochę czasu, żeby to wszystko ogarnąć, muszę zacząć od wizy. Szukałem w sieci informacji na jakie koszty trzeba się nastawić. Przeglądałem różne strony i natrafiłem na artykuł ze strony ekantor, w którym są istotne dla mnie informacje.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

16 lis 2018, 05:54

Tak, mam i jadę do Indonezji. Udało mi się trafić na świetną ofertę cenową na tej stronie https://duabenua.com/pl/ i dzieki temu niedługo zrealizuje swoje marzenie. Mam nadzieje, że pogoda mi dopisze, nie zarażę się żądną chorobą i nie będe musiał spędzać urlopu w pokoju hotelowym ani w szpitalu, bo mam tyle miejsc do zwiedzenia, że i tak obawiam się, że zabraknie mi czasu.
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

26 sty 2019, 15:05

Z pewnością będzie to kolejna wycieczka zafundowana przez http://babilontravel.pl/ . Z ich pomocą zwiedziliśmy już kawał świata. Dosyć często dysponują bardzo atrakcyjnymi ofertami, jeśli chodzi o podróże. Polecam. :)
Awatar użytkownika
kimisix0
Posty:3
Rejestracja:29 lis 2018, 18:15

28 sty 2019, 09:19

Ja co roku wyjeżdżam na wakacje za granicę. Głównie ze względu na pogodę, bo oczywiście uwielbiam nasze polskie morze, ale niestety pogoda jest na tyle nie przewidywalna, że wolę nie ryzykować. W tym roku mam w planach Portugalię.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl