Masaż a stresująca praca

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Kubusia
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:29 paź 2017, 11:24

22 lis 2017, 13:54

Ha moim zdaniem najlepiej samemu spróbować bo inaczej się nie dowiemy :) Każdy to odczuwa inaczej, ale bardzo dużo osób poleca masaż, zwłaszcza jeśli czasami boli Cię kręgosłup. Ja polecam w tym zakresie Medikar Home Care, dojeżdżają do domu i w ogóle. A zawsze możesz sobie zamówić u nich tylko jedną wizytę i zobaczyć czy Ci się spodoba czy nie - to chyba najlepsze wyjście.
Awatar użytkownika
Adamz
Posty:4
Rejestracja:22 lis 2017, 14:33

22 lis 2017, 14:35

Moim zdaniem dobrze jak te dwie rzeczy idą ze sobą w parze :)
Binkiel
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:27 cze 2016, 17:12

28 gru 2017, 17:07

Masaz dobrze wykonany napewno pomoze sie odstresowac ale ja niedawno odkrylam cos znacznie lepszego :D slyszeliscie o floatingu? To taka kapsula ze slona woda ktora pomaga sie zrelaksowac i odprezyc i fizycznie i psychiicznie, odciaza kregoslup, stawy i miesnie, poprawia koncentracje itd. Ja chodze do Jura floating w Częstochowie bo to super SPA ! Polecam :D Po takiej sesji na masaz juz nie wrocicie hehehe
Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

02 mar 2018, 19:59

Ja miałam problemy z kregosłupem ze względu na długie przebywanie w biurze przy komputerze. Taka praca jest czasem juz nie tylko stresująca ale i bardzo niekrozystnie wplywa na zdrowie... Ja juz wiem że jeśli odczuwamy pierwsze sygnaly bólu to nie warto zwlekać z wizyta u lekarza. Jeśli nie chcesz czekać to wystarczy się zarejestrować tutaj http://www.rehabilitacje.org/ Ci lekarze z Krakowa są na prawdę dobrzy-po rezonansie przystapilam do rehabilitacji.Trzeba dbac o swoje zdrowie.
melonek
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:01 gru 2016, 15:39

04 mar 2018, 21:43

jak masz az tak stresująca pracę, że nic nie pomaga... to poczytaj sobie vobro opinie ja właśnie tam zaczęłam pracować i ci powiem,że jest rewelacyjnie, ani grama stresu i nerwówki, tylko święty spokój.
solinka
Użytkownik
Posty:112
Rejestracja:01 cze 2016, 23:37

25 mar 2018, 22:18

O uwielbiam masaże! taki relaksujący na stres to super pomysł, nie raz korzystałam i zawsze pomagał. Do tego jeszcze wieczorna dawka Biovitalu (ten tonik też bardzo pomaga łagodzić skutki stresu) i zasypiam jak małe dziecko, śpię całą noc bez pobudek, nie myślę o tym co się dzieje w pracy. Przynajmniej raz na miesiąc sobie funduję taki masażyk, oczywiście w sprawdzonym miejscu.
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

29 maja 2018, 17:26

Niekiedy bardzo pomaga taki masaż. Można o czymś takim pomyśleć. Na zbite mięśnie może pomóc. Wiem, że tutaj w Krakowie http://www.rehabilitacje.org/ są dobrzy rehabilitanci. Pomagają nie tylko w takich lekkich bólach. Warto się do nich udać.
berbet
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:01 cze 2018, 17:37

01 cze 2018, 17:39

Masaż po pracy to świetna rzecz
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

14 cze 2018, 18:40

Kto co lubi, mnie masaż strasznie frustruje... Wolę coś porobić w tym czasie, doświadczyć jakichś większych emocji, daltego też częściej wybieraaam wejście na https://skrotymeczow.pl i obejrzenia jakichś emocjonujących chwil. To lepsze rozwiązanie, niż jakiś masaż dla mnie :D
lanir
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:17 cze 2018, 09:48

17 cze 2018, 09:50

Taki masaż to świetna sprawa
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl