Meksyk - bezpieczny na wakacje?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

14 lut 2017, 16:04

ja raczej nie wybrałabym takiego kierunku na wakacje.
rex90
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:10 lip 2018, 16:10

10 lip 2018, 17:00

W kurortach z całą pewnością jest bezpiecznie, bo tam z tego żyją, ale nie wiem jak na przykład w stolicy..
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

17 lip 2018, 09:46

Jeżeli chodzi o Meksyk, to sam w zeszłym roku byłem w Tulumi i nie zauważyłam żadnego niebezpieczeństwa. Są miasteczka bardziej lub mniej bezpieczne to tak zresztą, jak i u nas. Trochę przed wyjazdem miałem pietra czytając różne informacje. Teraz wiem, że zupełnie niepotrzebnie. Jednak dla własnego bezpieczeństwa dodatkowo wykupiłem ubezpieczenie podróżne, korzystając z oferty dostępnej na stronie https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla- ... ie-podrozy, gdyż zawsze to jakaś dodatkowa ochrona i pewne poczucie bezpieczeństwa od nieprzewidzianych skutków wydarzeń, które mogą zaistnieć na wyjeździe.
J4dw14
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:19 lip 2018, 14:21

19 lip 2018, 15:03

Podobno w miastach turystycznych typu Cancun jest bezpiecznie ale rozmawiałem kiedyś z człowiekiem który mieszkał i pracował w meksyku przez pół roku. Historie które mi opowiadał przeszły moje najśmielsze wyobrażenia o tym kraju. Zresztą to chyba nie przypadek że członek ekipy kręcącej Narcos został zastrzelony w meksyku podczas gdy szukał planów zdjęciowych do serialu.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl