Mieszkania gdzie kupować?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

rex90
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:10 lip 2018, 16:10

10 lip 2018, 17:23

W dużych miastach, albo w kurortach, bo tam zawsze można być pewnym wynajmu.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

11 sie 2018, 10:55

Mieszkanie w Szczecinie zakupiłem prosto od Dewelopera https://www.grazdeweloper.pl/ . Osobiście uważam to za doskonały pomysł, gdyż w moje ręce wpadło mieszkanie, które znajduje się w modnej dzielnicy Szczecina. Świeże, idealna powierzchnia i architektura. A to wszystko po bardzo atrakcyjnej cenie. Najlepiej stawiać na fachowców!
Tomik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 sie 2018, 14:03

26 sie 2018, 15:34

Wiesz co to zależy tak naprawdę gdzie chciałbyś spędzić resztę swojego życia z rodziną w dużym mieście, czy raczej z dala od tego całego pędu. My zdecydowaliśmy się przeprowadzić do Mysłowic, gdzie znaleźliśmy bardzo przystępną ofertą na zakup mieszkania, a dokładnie możesz trochę więcej na ten temat dowiedzieć się bezpośrednio na stronie dewelopera http://www.domyslaskie.pl/ osiedle jest pięknie przygotowane i mieszkania oraz klatki wykończone porządne, więc nie mam się na ten moment do czego przyczepić.
RafikAp
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:21 wrz 2018, 07:48

24 wrz 2018, 15:30

Zależy czego oczekujesz, czy interesuje Cię centrum miasta, czy bardziej obrzeża. Ja myślę poważnie o mieszkaniu od dewelopera w okolicy Woli albo Saskiej Kępy. Mieszkacie tam jakie osiedla konkretnie polecacie, jakie okolice, inwestycje ?
Oskar
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:21 wrz 2018, 07:30

24 wrz 2018, 15:32

RafikAp pisze:Zależy czego oczekujesz, czy interesuje Cię centrum miasta, czy bardziej obrzeża. Ja myślę poważnie o mieszkaniu od dewelopera w okolicy Woli albo Saskiej Kępy. Mieszkacie tam jakie osiedla konkretnie polecacie, jakie okolice, inwestycje ?
Wiesz co, z tego co widziałem to w stacji Kazimierz budują kolejne budynki i wygląda to całkiem dobrze, to może sobie ich oferte obejrzyj.
Awatar użytkownika
Agatki
Posty:8
Rejestracja:21 wrz 2018, 08:18

24 wrz 2018, 15:43

acapulco pisze:Przede wszystkim w dobrej lokalizacji! Zmorą dzisiejszych czasów są osiedla budowane gdzieś na końcu miasta. Jeśli mowa o Warszawie, to ja bym się skupiłą na Woli. Ciekawą inwestycję znajdziesz tutaj
Zgadzam się. My kupujemy tam 3pokojowe mieszkanie od polnord , blisko centrum i okolica cudowna!!!!
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

26 paź 2018, 09:30

A jak nie stać Cię na nowe mieszkanie a też chcesz zamieszkać bliżej centrum to idź do Pani Joanny z Lebiedź Nieruchomości, ona na pewno coś godnego uwagi znajdzie nawet w niskim budżecie
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

29 paź 2018, 15:17

Tak jeśli kupujesz mieszkanie z rynku wtórnego, bo ja jednak upatrzyłam sobie ładne osiedle Atala i zamierzam sobie wybrać standard wykończenia taki jaki chcę i jaki mi się podoba tak żebym nie musiała już niczego robić ani zmieniać
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

30 paź 2018, 07:28

Moim zdaniem na pewno warto rozważyć kupno mieszkania we Wrocławiu. Czytałam ostatnio nahttps://dariuszstasik.com/wdrazanie-idei-smart-city-wymaga-odwagi/, że miasto to na Konferencji Smart City Forum zostało nazwane najlepszym Sart City w Polsce, a to wszystko dzięki temu, że nie boi się wdrażać różnych nowoczesnych smart-rozwiązań, które ułatwiają życie jego mieszkańcom ;)
marek9902
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:09 lis 2018, 11:18

19 gru 2018, 16:04

Mieszkanie
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl