Mieszkanie nowe

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Wiktoria00
Posty:1
Rejestracja:06 cze 2019, 15:42

06 cze 2019, 15:44

My kupiliśmy mieszkanie od Nexity i jesteśmy bardzo zadowoleni :) Planujemy juz następną inwestycję - pod wynajem ;) Na Bemowo Line. Polecam dewelopera!
Awatar użytkownika
Kamilka990
Posty:1
Rejestracja:11 cze 2019, 09:09

11 cze 2019, 09:13

Dla rodzin z dziećmi, jak i młodych ludzi polecam inwestycje od Nexity :) Mają osiedla w świetnych lokalizacjach, wśród zieleni, nowoczesne. A do tego w dobrej cenie! Polecam zajrzec na ich strone :)
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

24 lip 2019, 21:35

W Warszawie dla rodzin z dziećmi Atal wybudował bardzo fajne osiedle na Pradze południe, masz tam w pobliżu osiedla wszystko czego potrzebują takie rodziny, przedszkola, szkoły żłobki, kina, baseny itp oraz centrum handlowe
Awatar użytkownika
handerka
Posty:9
Rejestracja:01 cze 2019, 14:57

19 gru 2019, 23:30

Lokalizacja ma jednak ogromne znaczenie. Dla mnie Praga nie jest moją bajką. Wolę raczej dzielnice bardziej spokojne, otoczone zielenią tak żeby powietrze bylo w miare czyste. Dzielnica Rembertów Przy Lesie - jedna z inwestycji od Lps invest dla mnie strzał w 10. bo i do pracy mozna łatwo dojechac do centrum, dzieciaki do szkoły SKMką tylko kilkanaście minut, blisko sklepy... spokojne, przyjazne otoczenie
carbonara
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:24 sty 2020, 09:02

24 sty 2020, 11:40

Serio?? Praga to teraz najmodniejsza dzielnica w stolicy to taki warszawski Montmartre, taka dzielnica uwielbiana przez artystów. Sama bym kupiła bardzo chętnie w tej chwili mieszkanie w kamienicy Stalowa 27 bo to świetna inwestycja na przyszłość
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

26 lut 2020, 07:36

Praga jest spoko ale ja wolę raczej bardziej oddalone od centrum i spokojniejsze dzielnice takie jak Białołęka, tu się teraz buduje osiedle Bliżej Gwiazd na Mehoffera na których chciałbym zamieszkać
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl