mieszkanie - porady

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

10 lut 2020, 23:33

chcemy zamieszkać w ekologiczny, przyjaznym dla środowiska domu - jakieś pomysły, kto mógłby go dla nas wybudować?
Awatar użytkownika
Koleś
Posty:18
Rejestracja:28 lis 2019, 11:31

19 lut 2020, 09:52

Dzięki za link. Jeśli chodzi o mieszkania od dewelopera to ja polecam KASIŃSKI INVESTMENT bo sam u nich kupowałem mieszkanie. Bardzo solidna robota, korzystają z naprawdę wysokiej jakości materiałów budowlanych, nie oszczędzają na fachowcach. Mieszkanie przy odbiorze idealne, żadnych zastrzeżeń. Po latach użytkowania również nie dostrzegam żadnych wad. Świetne ceny, bezproblemowy kontakt i możliwość obejrzenia mieszkania. Do tego obsługa klienta zawsze z chęcią odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wątpliwości :)
lewirra
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:11 sty 2020, 20:58

22 kwie 2020, 23:49

Można na pewno dużo zaoszczędzić jak się samemu poloży panele, ułoży płytki, robocizna odpada a ta jest obecnie bardzo droga. Sami zainwestowaliśmy w kilka urzadzeń ryobi one+ i takie podstawowe rzeczy mąż zrobił sam, nawet sufit podwieszany zrobił. Zaoszczędzoną kasę wydaliśmy na umeblowanie
daniel991
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:22 kwie 2020, 23:51

08 lip 2020, 19:46

Jesteśmy na etapie szukania mieszkania, na pewno zależy nam na bliskości Warszawy, wiem, że tych miejscowości jest dużo, zrobiliśmy rozeznanie w Piasecznie i Ożarowie Mazowieckim, na razie z tych dwóch to Ożarów wygrywa, już nawet dewelopera wstępnie wybraliśmy home premium, dobre opinie zbiera
carbonara
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:24 sty 2020, 09:02

24 lip 2020, 13:30

Jest bardzo dużo ładnych osiedli w całej Polsce, wiele z nich wybudował Atal. Ten deweloper ma udane inwestycje w każdym większym mieście w kraju
lewirra
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:11 sty 2020, 20:58

23 wrz 2020, 13:17

daniel991 pisze:
> Jesteśmy na etapie szukania mieszkania, na pewno zależy nam na bliskości
> Warszawy, wiem, że tych miejscowości jest dużo, zrobiliśmy rozeznanie w
> Piasecznie i Ożarowie Mazowieckim, na razie z tych dwóch to Ożarów wygrywa,
> już nawet dewelopera wstępnie wybraliśmy home premium, dobre opinie zbiera
to mieszkanie w tej nowej inwestycji na Korfantego? Zapowiada się fajnie, lokalizacja niezła, widziałam, że mają nawet mieszkania z ogródkiem
gonia400
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:04 mar 2017, 14:23

17 paź 2020, 23:28

Warto zwracac uwagę na opinie dewelopera :) Ja własnie tak kupilam moje mieszkanie u kreator dom, na osiedlu garden park, mają piekną okolice niską zabudowę i do tego tego wszedzie blisko
Lucynka
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:26 lis 2018, 19:06

01 gru 2021, 06:44

Jeśli nie macie pomysłu na urządzenie mieszkania to warto zdecydować się na pomoc specjalisty w tym zakresie. Nam projekt mieszkania robiła pani Sandra Mayer i jestem bardzo zadowolona, że udało mi się męża namówić na zamówienie projektu. Pani Sandra super wszytko przemyślała, dostosowała projekt do naszych potrzeb i oczekiwań, wsłuchała się w to co mówiliśmy i powstało mieszkania o jakim zawsze marzyliśmy. Funkcjonalne, wygodne, eleganckie, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju bo nasze.
carbonara
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:24 sty 2020, 09:02

19 gru 2021, 19:55

Dopiero mam zamiar kupić mieszkanie więc o urządzaniu nie myślę. A jest sporo bardzo atrakcyjnych, nowych mieszkań na sprzedaż a nawet niektóre osiedla takie jak osiedle Poematu w stolicy mają bardzo dużo chętnych na zakup, bo są położone w bardzo atrakcyjnym otoczeniu.
Awatar użytkownika
Anko
Posty:4
Rejestracja:12 maja 2022, 19:01

12 maja 2022, 19:11

Temat mieszkań to temat rzeka. Każdy ma swoje doświadczenia. Ja osobiście miałam problem z drzwiami wejściowymi do mieszkania. Te które były przy zakupie okazały się fatalne. Wszystko było przez nie słychać. Kazdy krok czy głos na klatce schodowej. W pewnym momencie stało się to tak uciążliwe, że postanowilismy wymienić drzwi. Kupilismy akustyczne drzwi z KMT, które rzeczywiście bardzo wyciszły mieszkanie. Ich zakup to świetna inwestycja
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl