Mieszkanie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

06 wrz 2018, 21:11

Jeżeli szukasz ładnych mieszkań, to zerknij na ofertę http://www.longbridge.pl/boutiq-park. Wybór mają tu bardzo duży, dodatkowo mieszkania sąa adobrze usytuowaane, więc z pewnością będziesz zadowolony :)
Magda336
Użytkownik
Posty:59
Rejestracja:17 wrz 2017, 19:54

18 wrz 2018, 15:08

Ja na chwilę obecną wynajmuję lokum, ale rozważam zakup mieszkania w jakiejś dogodnej lokalizacji. Na chwilę obecną bardzo zainteresowały mnie nieruchomości na sprzedaż w Gdańsku – Jasień. Z tego co widziałam mieszkania mają bardzo dobry układ i kilka dostępnych wielkości. Jeśli chodzi o szczegóły lokalizacji to z tego miejsca do centrum miasta można dojechać już w nieco ponad 10 minut, a samo osiedle mieści się w spokojnej okolicy, blisko akwenu. Strona https://www.polnord.pl/oferta/gdansk/fotoplastykon/ zawiera szczegóły na temat tej inwestycji. :mrgreen:
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

21 wrz 2018, 04:10

Chciałbym kupić sobie mieszkanie w Sopocie w dobrej lokalizacji. Mieszkanie ma być przeznaczone latem na wynajem. Wiem, że będe musiał za nie sporo zapłacić, bo mieszkania w Sopocie są drogie, ale uważam ze warto, bo wynajem także jest drogi. Na tej stronie http://www.russjan.com/sopot-mieszkania,15,pl.html znalazłem fajną ofertę, ale nie wiem, czy ta lokalizacja jest faktycznie dobra. Znacie Sopot i będziecie w stanie napisać mi, czy warto tam kupić mieszkanie?
Tomcio
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:04 lis 2017, 15:10

22 kwie 2021, 06:13

Ostatnio coraz więcej osób decyduje się w domach i mieszkaniach na systemy inteligentne, które pozwalają na wygodniejsze i oszczędne użytkowanie energii. U nas świetnie sie sprawdza system inteligentnego sterowania temperaturą. Jeśli jesteście zainteresowani tą tematyką to zajrzycie na stronę Salus Controls - https://salus-controls.pl/. Firma jest znana z nowatorskich projektów badawczych z dziedziny elektroniki sterującej. Zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie sterowania energią cieplną i odnawialną. Dzięki ich systemom dom jest bardziej ekonomiczny oraz ekologiczny, a także komfortowy i przyjazny dla mieszkańców.
daniel991
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:22 kwie 2020, 23:51

16 maja 2021, 17:01

gdzie kupujecie jakieś ciekawe meble? Szukam komody do sypialni córki, na razie znalazłem w sferis fajną białą komodę Sparkle, wygląda świetnie, mam nadzieję, że córka będzie zadowolona
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

22 lis 2021, 08:41

wiadomo, najpierw trzeba mieć mieszkanie, ja dopiero szukam
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

22 lis 2021, 12:58

Ktoś tu wspominał o zamieszkaniu w Trójmieście, znam fajne osiedle Przystań Letnica, na którym kupili mieszkanie moi znajomi, opowiadali co nieco więc wiem że jest wyjątkowo atrakcyjne
anako
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:13 wrz 2018, 22:46

22 sty 2022, 22:05

Z własnego doświadczenia chcę wam doradzić, żeby przed zakupem mieszkania wszystko sobie dokładnie sprawdzić, żeby potem nie było niemiłych niespodzianek. Na przykład bardzo ważny jest zarządca nieruchomości, to jak dba o sprawy mieszkaniowe, stan techniczny itp. U mnie w Warszawie dopiero jak Per Modum nastało to wiele zaległości wyprostowali po poprzedniej firmie. Można na nim polegać w 100%.
Awatar użytkownika
Zenona
Posty:4
Rejestracja:27 cze 2022, 18:08

27 cze 2022, 18:16

niedawno musiałam wymienić drzwi w mieszkaniu. Zdecydowałam się na zakup akustycznych drzwi z KMT, żeby wyciszyć mieszkanie.
I róznica jest ogromna - słychac to najbardziej wieczorem gdy dzieciaki już śpią i jest w mieszkaniu cicho. super są
mmario2
Użytkownik
Posty:67
Rejestracja:02 mar 2018, 12:04

28 cze 2022, 16:45

Z uwagi na możliwości rozwoju zawodowego kupiliśmy mieszkanie w stolicy od Fabryki Domów. Udało się wynegocjować dobrą cenę za metr i wygodnie sobie żyjemy na obrzeżach miasta. Decyzja o przeprowadzce była bardzo trafiona.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl