motywacja pracowników

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Erathiel
Posty:4
Rejestracja:12 lip 2017, 23:34

13 lip 2017, 21:24

Są dwie rzeczy, które dobrze zmotywują pracowników. Po pierwsze: dobra płaca. To podstawa. A dwa: szacunek. A szacunek to również umowa o pracę etc.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

01 sie 2017, 16:51

Pracowników można motywować na wiele różnych sposobów. Odpowiednie wynagrodzenie to podstawa ale warto pomyśleć też o jakimś ciekawym pakiecie medycznym. Ostatnio trafiłam na ciekawą ofertę w https://imed24.pl/oferta/dla-firm/abonamenty-medyczne. Abonamenty są dostosowywane indywidualnie do potrzeb i warunków pracy w danej firmie. Co sądzicie o takiej formie ?
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

27 sie 2017, 15:14

Obecnie są na szczęście w Polsce ludzie, którzy dzielą się z innymi wskazówkami na to, jak osiągnąć sukces. Pan Jacek Wiśniowski na swoim blogu mistrzmotywacji.pl daje świetne wskazówki na temat tego, jak zmotywować się - nie tylko do pracy, ale również do prowadzenia zdrowszego trybu życia, rozwijania swoich pasji itp. Moim zdaniem warto podsyłać pracownikom linki do takich blogów, które sami jako pracodawcy uważamy za wartościowe.
andre76
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:15 kwie 2015, 13:10

29 sie 2017, 17:48

W większych firmach modne są teraz pakiety opieki medycznej, karty klubowe. Moim zdaniem drobne prezenty też są w cenie, np.kalendarze książkowe. Raz że jest to miły upominek, dwa z pewnością przyda się w organizacji czasu.
Awatar użytkownika
Legisla9
Posty:1
Rejestracja:26 sie 2017, 18:18

30 sie 2017, 17:55

Fajnie to wygląda ale teraz jest bardzo wielka konkurencja, nigdy nie wiadomo czy nie znajdzie się czegoś lepszego, w lepszej cenie i w lepszym punkcie :). Na pewno nie ma się co ograniczać do jednego miejsca bez uprzedniego sprawdzenia innych.
Awatar użytkownika
Nieszyk8
Posty:1
Rejestracja:26 sie 2017, 19:10

31 sie 2017, 08:46

Konkurencja czy nie warto zawsze próbować :D.
koniek
Użytkownik
Posty:65
Rejestracja:16 maja 2016, 11:26

03 wrz 2017, 14:36

A co myślicie o pomyśle organizacji firmowych imprez integracyjnych? To chyba także forma zmotywowania pracownika. U mnie szef 2 razy w roku funduje taki event i zawsze jest na nim sporo ciekawych atrakcji. W zimie były np. pokazy rzeźbienia w lodzie. Można jednak zdecydować się na inne propozycje np. warsztaty kulinarne: http://www.gammadiscover.pl/ . Uczestnicy poznają techniki gotowania, łączenia smaków, nowe przepisy…. Wszystko po to, aby rywalizować /współpracować podczas gotowania.
Awatar użytkownika
NiSan
Posty:1
Rejestracja:03 wrz 2017, 16:22

03 wrz 2017, 19:15

Ostatnio bulwersuje mnie, ze roczniki moich własnych dzieci 1) nie mogą znaleźć pracy, 2) jak już nawet znajdą, to na poniżających warunkach w stylu umowy o dzieło - przy wymaganiach, jak przy normalnym, regularnym etacie. Ok, rozwój w postaci szkolę i konferencji, i integracja jest fajna i motywująca. ale dla mnie podstawa to zapewnienie dobrych warunków pracy.
Awatar użytkownika
AdoreMat
Posty:1
Rejestracja:18 wrz 2017, 20:23

18 wrz 2017, 22:51

Co do motywacji. Jest istotnym elementem w zarządzaniu zespołem. Bardziej bym motywował premia pracowników, którzy wykazują się inicjatywą i pragną działać dla dobra firmy przez co dążą do jak najlepszej pracy.
Awatar użytkownika
Branded
Posty:4
Rejestracja:24 wrz 2017, 22:50

24 wrz 2017, 23:36

To jest kwestia odpowiedniego zorganizowania i możesz z pracownikami wyjechać w sumie wszędzie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl