motywacja pracowników

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Bazylika
Posty:3
Rejestracja:25 wrz 2017, 17:29

25 wrz 2017, 18:40

Oczywiście, że motywowanie pracowników jest bardzo ważne! Bez motywacje nie zbuduje się lojalnego zespołu! Możliwości zmotywowania ich jest pełno
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

29 wrz 2017, 12:24

jeżeli chodzi o motywację pracowników to super się sprawdzają wyjazdy dla zespołu i my to od dłuższego czasu z powodzeniem u siebie wprowadziliśmy, w http://www.wyjazdydlafirm.pl/ bardzo profesjonalnie zajmują się całą organizacją więc można spokojnie powierzyć im przygotowania i o niczym już nie myśleć
Awatar użytkownika
Wojtasz
Posty:1
Rejestracja:29 wrz 2017, 12:32

29 wrz 2017, 13:55

Ja uważam, że najciekawszą formą motywowania pracowników do wydajniejszej pracy są wyjazdy integracyjne. W mojej firmie jest bardzo fajny szef i często organizuje nam właśnie takie wypady w różne miejsca w Polsce.
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

30 wrz 2017, 11:38

Warto przede wszystkim mądrze motywować pracowników. Jednym z takich sposobów są różnego rodzaju szkolenia czy generalnie możliwość rozwoju. Warto wziąć udział w konkursie http://gmcpoland.pl/. To symulacje biznesowe, prowadzone przez 5 osobowe grupy, które zarządzają firmą w sieci i rywalizują ze sobą. Można zdobyć wygrać cenne nagrody i przede wszystkim zdobyć doświadczenie :) Konkurs przeznaczony dla studentów i pracowników dużych firm. Słyszeliście o tym projekcie ?
Awatar użytkownika
Yurei
Posty:3
Rejestracja:03 paź 2017, 02:29

03 paź 2017, 03:50

Popijawy i przelotne romanse pewnie się zdarzają na takich wyjazdach, ale nie można generalizować - wiele z nich ma bardzo napięty harmonogram, w który wplecione są przeróżne szkolenia, gry i zabawy dla pracowników.
Awatar użytkownika
mgrSier
Posty:1
Rejestracja:18 paź 2017, 21:19

18 paź 2017, 23:19

uważam, że najciekawszą formą motywowania pracowników do wydajniejszej pracy są wyjazdy integracyjne. W mojej firmie jest bardzo fajny szef i często organizuje nam właśnie takie wypady w różne miejsca w Polsce.
Awatar użytkownika
Sikolop
Posty:1
Rejestracja:19 paź 2017, 08:19

19 paź 2017, 08:29

Ja jestem pracownikiem i mnie motywuje premia finansowa a nie jakieś wyjazdy.
lokira
Użytkownik
Posty:111
Rejestracja:19 sie 2017, 17:18

28 paź 2017, 19:34

Myślę, że pracownicy bardziej motywują się do pracy gdy dobrze idzie im współpraca z pozostałymi członkami załogi. Dlatego też warto jest postawić na imprezę integracyjną. jeśli nie masz na nią pomysłu to polecam Ci zajrzeć do nich https://www.gammadiscover.pl/ bo mają świetną ofertę. Myślę, że bez problemu znajdziesz tam coś odpowiedniego dla swoich pracowników :)
Awatar użytkownika
Zamysl
Posty:4
Rejestracja:30 paź 2017, 18:47

30 paź 2017, 21:08

Oczywiście, że motywowanie pracowników jest bardzo ważne! Bez motywacje nie zbuduje się lojalnego zespołu! Możliwości zmotywowania ich jest pełno
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

04 lis 2017, 11:16

Jeśli chcesz coś podarować pracownikom na święta to myślę, że warto pomyśleć nad karta podarunkową z karta-podarunkowa.pl Oferta jest bardzo dobra a na pewno każdy się ucieszy z takiej karty bardziej niż np z kosza słodyczy czy kawy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl