motywacja pracowników

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Litni38
Posty:1
Rejestracja:18 sie 2018, 17:29

18 sie 2018, 18:19

Oczywiście, że warto nagradzać i motywować pracowników.

___

pasmanteria - Białystok
Awatar użytkownika
JaQQbie
Posty:4
Rejestracja:20 sie 2018, 15:04

20 sie 2018, 15:19

Jeśli ma się odpowiednio dobraną kadrę pracowniczą to naprawdę nie potrzeba wiele, żeby ich motywować do pracy ;) Sami będą chcieli przychodzić. Akurat swoich pracowników ogarniałem przy pomocy https://outsourcingzatrudnienia.pl/ - bardzo rzetelne podejście do sprawy, polecam poczytać jakie mają podejście do rynku pracy i co wiedza na ten temat.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

06 wrz 2018, 16:26

Wychodzę z takiego założenia, iż skutecznym sposobem motywowania pracowników, jest zapewnienie im komfortowych warunków pracy w miłej i przyjaznej atmosferze. Dodatkowo warto pomyśleć nad różnymi udogodnieniami dla pracowników jak np. stały dostęp do zdrowych i smacznych przekąsek, dzięki którym pracownicy będą mieli więcej energii i chęci do pracy. W przypadku mojej firmy mamy postawiony maszyny vendingowe, w których znajdują się zdrowe i smaczne przekąski jak np. https://ebakalland.pl/biuro.html.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

06 sty 2019, 22:01

Wyjścia integracyjne, fajne sa na przykład na strzelnicę. My bylismy ostatnio w progun, jak ktos jest z wrocławia to polecam bardzo ;)
Awatar użytkownika
azja
Posty:9
Rejestracja:26 kwie 2018, 12:28

07 maja 2019, 15:50

Ja myślę że mogą z całą pewnością dla pracowników motywacją będą pakiety medyczne w medicover. Teraz to aż strach w ogóle mówić co się dzieję z opieką na nfz. A tak to będziemy mieli pewność, że na wizytę kilka dni tylko poczekamy, a nie miesięcy. Ja mam takie rzeczy w pracy i nie ukrywam lubię do niej przychodzić
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl