Na sportowo

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Minus
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:26 mar 2014, 23:18

27 mar 2014, 21:26

Ja właśnie też kupiłem rower z jakieś dwa tygodnie temu i śmigam za każdym razem, gdy jest ładna pogoda. No i poza tym raz w tygodniu basen :)
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

01 kwie 2014, 21:47

U mnie w tym roku jakoś kiepsko ze sportem.
Roweru jeszcze nie oddałam do serwisu. Karnet na siłownię skończył mi się miesiąc temu i jakoś nie mogę zebrać się do kupna następnego...
W tej chwili najbliżej sportu jest mi, kiedy gram w grę: http://dogry.pl/goalunited .
Mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu uda mi się włączyć trochę aktywności, bo do lata już przecież coraz bliżej.
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

02 kwie 2014, 16:00

Ja uwielbiam sport, a szczególnie na świeżym powietrzu. Do tej pory jeździłam na rolkach i biegałam, ale zaczynam zastanawiać się nad czymś innym. Chyba poszukam gdzie mogę kupić jakieś tanie rowery używane, bo kusi mnie jazda na rowerze, a dawno już nie miałam okazji się wybrać, bo skradziono mi mój stary. ;)
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

02 kwie 2014, 20:58

Czasami nawet nie opłaca się kupować nowego, szczególnie jak ktoś rzadko jeździ
maćko
Użytkownik
Posty:65
Rejestracja:20 sty 2014, 13:15

25 kwie 2014, 15:12

Do moich ulubionych sportów zawsze zaliczam bieganie. Nie ma nic lepszego niż porządny wysiłek i rozruszanie ciała po całym tygodniu pracy. Tylko wtedy czuję się wypoczęty oraz pełen energii do czekających mnie zadań.
Adamek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:25 lut 2014, 07:19

28 kwie 2014, 15:08

Ja ostatnio dodałem jeszcze jazdę na rolkach :)
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

07 maja 2014, 17:09

Ostatnimi czasy oprócz ćwiczeń interesuje mnie także wykonanie zabiegu na miejsce odtłuszczanie typu endermologia. Wydaje mi się, że byłoby to dobrym uzupełnieniem dla mojej aktywności fizycznej, która niestety nie daje mi tak szybkich efektów jakbym chciała. Oczywiście, nie mam zamiaru zaprzestać sportów, po prostu wolałabym przyśpieszyć proces znikania zbędnej tkanki tłuszczowej.
tatarak
Użytkownik
Posty:157
Rejestracja:17 lip 2013, 12:28

31 sie 2014, 10:39

Nie, nic nie trenuję, ale mam w planach rozpoczęcie biegania oraz kurs tańca.
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

24 gru 2014, 08:28

Ja również bardzo lubię sport. Szczególnie,że pracuję na co dzień w biurze tak więc człowiek po prostu ma ochotę na to aby się trochę rozruszać. Nie da rady ;)
W lecie biegam, jeżdżę na rowerze.
Teraz w zimie ćwiczę na hali. Zbieramy się razem z kolegami i lubimy sobie pograć w siatkę albo kosza. Przynajmniej te 2 razy w tygodniu. Chciałbym jeszcze zapisać się na siłownię.
Śledzę również informacje sportowe, na przykład tutaj: http://sportnadmorzem.pl/ można sobie poczytać o wszystkim tym co dzieje się obecnie w Trójmieście.
Głupich nie sieją, sami wschodzą.
tatarak
Użytkownik
Posty:157
Rejestracja:17 lip 2013, 12:28

29 gru 2014, 16:06

Ach...lubię się ruszać, lubię! Co prawda nie biegam jak sporo z Was, ale trochę sobie tańczę w domu i ćwiczę. Jak to mówią w zdrowym ciele, zdrowy duch. Przy czym warto również pamiętać o dostarczaniu pełnowartościowego pożywienia do naszego żołądka...uwierzcie mi trochę na ten temat wiem, bo myślę o dietetyce akademiadietetyki.pl :D Naprawdę pasjonują mnie takie tematy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl