Organizacja wesela

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Jadwisia
Użytkownik
Posty:45
Rejestracja:05 sie 2018, 12:08

08 lis 2018, 17:00

No organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Trzeba się mnóstwo nachodzić naoglądać nawybierac .My nie wiedzielismy od czego zacząć. Zaczęliśmy od wyboru sali . Mieliśmy w Kameliowym zakątku w Bielsku Białej. I to był strzał w dziesiątkę. Po pierwsze fantastyczny lokal akurat na dużo gości tak jak planowaliśmy. Ale co najważniejsze masa spraw odeszła nam właśnie przy zamawianiu lokalu. Polecono nam tam fotografa, florystkę i zespół muzyczny. Nie mieliśmy nic załatwionego przy wejściu do lokalu a po zarezerwowaniu sali od razu nam ubyło 5 spraw. Na prawdę nie wiedziałam ze będzie to az tak pozytywnie rozwiązane ;-)
kubeczek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:23 lis 2017, 23:48

12 lis 2018, 15:47

Organizacja naszego wesela poszła o dziwo zadziwiająco lekko łatwo i przyjemnie. Kolezanki straszyly mnie ze nie ogarnę sama ze potrzebuje organizatora itd ale zaskoczylam ich tym ze dalam rade :D Pomogla mi przyszla swiadkowa tj siostra przyszłego małżonka. Salę wybraliśmy z partnerem razem z polecenia znajomych. Staneło na Białym Fortepianie http://bialy-fortepian.pl/ w Kole. Zespół pomogli zalatwic wlasciciele sali, florystkę załatwiła moja kuzynka, zaproszenia zamowione na internecie. Mysle ze jak sie chce to się da ogarnac wszystko, wystarczy troche samozaparcia
gegon
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:12 maja 2017, 15:12

16 lis 2018, 14:34

To u nas znajoma zaś była tak zadowolona z wesela w Hotelu Groman http://www.groman.pl/pl/ Pyszne jedzenie, bardzo miła i życzliwa obsługa, ceny rewelacyjne. No i super pokoje, jeśli ktoś chce salę wynająć razem z pokojami, to ten Hotel spisze się rewelacyjnie :) No i mile widziane są zwierzątka w tym hotelu, a mnie to już kupiło całkowicie :)
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

12 mar 2019, 22:03

Elegancki garnitur to podstawa na weselu! Nalezy prezentować się jak najbardziej atrakcyjnie w końcu to nasze święto! Ja na przykład zdecydowałem się na garnitur z oferty http://spilliaert.com/ . Prezentowałem się w nim doskonale.
Awatar użytkownika
kulfon
Posty:13
Rejestracja:29 sty 2019, 22:46

02 cze 2019, 15:05

zgadzam sie, organizacja wesela to nie lada wyzwanie, sam bylem na takim ostatnio, ktore moja kumpela organizowala sama od a do z :) wszystko doslownie, robila w Dworku Eden w Łowiczu, wszystko bylo naprawde dobrze pomyslane, obsluga spisywala sie swietnie a jedzenie!!! niebo w gębie!
Awatar użytkownika
piertucha
Posty:8
Rejestracja:06 sie 2019, 12:22

18 wrz 2019, 21:11

My organizujemy wszystko sami, nie wyobrażam sobie tego zlecić komuś skoro to moje wesele :) salę też już mamy wybraną. Krzewi róg w Chmielnie, już kiedyś na weselu koleżanki byłam i tak mi się spodobała że wiedziałam że będę miała tam swoje wesele. A byliśmy kilka innych oglądać ale zdecydowanie najładniejsza i najlepsza oferta jest tutaj
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

17 paź 2019, 10:09

A czy pomyśleliście już o atrakcjach weselnych? Bo jeśli nie to polecam grupę Speedbar, byli u nas na weselu i moge śmiało powiedzieć że występ był niesamowity, każdy do dziś jest pod wrażeniem tego show
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

31 paź 2019, 12:38

kowalski007 pisze:
12 mar 2019, 22:03
Elegancki garnitur to podstawa na weselu! Nalezy prezentować się jak najbardziej atrakcyjnie w końcu to nasze święto! Ja na przykład zdecydowałem się na garnitur z oferty http://spilliaert.com/ . Prezentowałem się w nim doskonale.
W 100% się zgadzam, jednocześnie na ślub warto zainwestować w ganritur szyty na miarę - chodzi nie tylko o wygląd (który oczywiści jest ważny), ale również o komfort. Podczas wesela dużo się tańczy, dlatego garnitur powinien nie krępować ruchów. Ja korzystam z usług Hegg i jeśli któś szuka dobrych garniturów na miarę, to polecam, zwłaszcza że doradca przyjeżdża do domu i nie trzeba jeździć specjalnie do salonu :)
Awatar użytkownika
merryy
Posty:5
Rejestracja:20 lis 2019, 20:30

09 gru 2019, 13:35

ja nie tak dawno mialam okazje wybawic sie na fajnym weselu, kolezanka brala slub i imprez robila w Karczmie Kujawskiej w Inowroclawiu. Trzeba przyznac, ze miejsce na taka uroczystosc idealne, no i ogromnym atutem jest to, ze mozna wynajac pokoje dla gosci, ja np dojezdzalam z daleka i bylo mi bardzo milo, ze w ten sposob zadbano o gosci
makarena
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:28 lis 2017, 17:24

10 gru 2019, 10:45

To u nas znajoma zaś była tak zadowolona z wesela w http://wroblowka.com.pl/ w Bielsko-Białej. Pyszne jedzenie, bardzo miła i życzliwa obsługa, ceny rewelacyjne. No i super pokoje, jeśli ktoś chce salę wynająć razem z pokojami, to to miejsce spisze się rewelacyjnie :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl