Organizacja wesela

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Ilonit34
Posty:2
Rejestracja:04 lip 2018, 10:47

04 lip 2018, 11:39

Sama wynajęłam salę i z pomocą zaprzyjaźnionej kucharki organizowałyśmy moje wesele.
Awatar użytkownika
maniathe
Posty:4
Rejestracja:04 lip 2018, 18:33

04 lip 2018, 19:30

My na wesele najbardziej staraliśmy się z podarunkami dla gości :) Zamówiliśmy takie papierowe torby, link znalazłam gdzieś na http://torby-papierowe.co.pl/ Potem ładnie ozdobiliśmy ( a właściwie ja ozdobiłam :D) No i do środka wrzuciliśmy dużo ciekawych rzeczy :D
gonia400
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:04 mar 2017, 14:23

11 lip 2018, 15:14

piękne wesele mieliśmy w hotelu Groman pod Warszawą, miejsce cudowne, jak pałac, duża sala, przepyszne jedzenie, ja sobie zamawiałam specjalne dietetyczne menu. W pięknym dużym ogrodzie mieliśmy sesję zdjęciową, a pokoje dla gości były cudowne, duże i co mnie najbardziej urzekło to wanna z hydromasażem
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

12 lip 2018, 22:17

A robił ktoś wesele na sali Krzewi Róg w Chmielnie? Bardzo nam się spodobała, właściciele też bardzo mili, do tego super menu :) i chyba się zdecydujemy ale chciałam jeszcze tak podpytać jesli ktoś robił tam
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

17 lip 2018, 15:06

Duzo rzeczy trzeba przemyslec przed weselem. Jego organizacja wymaga wielu przygotowan i zaplanowania. Takie dodatki i dekoracje https://www.dodatkiweselne.pl/ moga sie wam bardzo przydac. To wazne, zeby zadbac o takie szczegoly duzo wczesniej.
Awatar użytkownika
Kerli35
Posty:3
Rejestracja:17 lip 2018, 18:50

17 lip 2018, 19:02

Mnie przerażają koszta urządzenia takiego wesela.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

18 lip 2018, 09:01

Wybierając catering na wesele, warto byłoby wcześniej spróbować oferowanych przez daną firmę potraw. Jedzenie to jedna z ważniejszych kwestii, dlatego trzeba odpowiednio dobrać menu jak i firmę która je dla nas przygotuje. Od siebie zwrócę twoją uwagę na detale, które mogą dodatkowo poprawić atrakcyjny wygląd stołów. Sprawdź stronę https://naklejkon.pl na której możesz zamówić różnego rodzaju naklejki, które możesz umieścić zamiast np. wizytówek wskazujących miejsce lub okleić nimi butelki z alkoholem. Myślę, że fajny, ciekawy i zabawny tekst może przynieść gościom sporo uśmiechu.
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

25 lip 2018, 14:58

Bardzo wazna jest odpowienie ubranie sie na wesele. Panna mloda to wiadomo - przepiekna suknia, ktorej wybor bedzie trwac pol roku:) Ale nie mozna rowniez po 'macoszemu' traktowac pana mlodego. W koncu moda męska na wesele takze zmienia sie praktycznie co sezon i warto przed zakupem garnituru i koszuli - sprawdzic, czy sa modne w tym sezonie. Moze w tym pomoc lektura darmowego Magazynu Wesele - dostepnego w Internecie. Liczne kreacje (nie tylko meskie) + do tego opis + liczne zdjecia = znaczne ulatwienie wyboru garnituru na wesele.
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

02 sie 2018, 17:10

A ja uważam że najważniejsze w organizacji wesela to jest wybór sali weselnej. My zdecydowaliśmy się na Parisel Palace, czyli eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe położone w urokliwej, spokojnej, otulonej bajecznymi łąkami i lasami miejscowości Klimki koło Łukowa i Siedlec, 116 km od Warszawy
Awatar użytkownika
emilak
Posty:1
Rejestracja:02 sie 2018, 20:55

02 sie 2018, 20:56

Ja zdecydowanie wolałabym wybrać salę już z restauracją i menu gotowym, a nie osobno salę i catering

________________
http://www.jorge.com.pl/hurtownia-fajerwerkow
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl