Pomoc w wyborze upominku dla żony

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Marek40
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:18 wrz 2018, 15:46

24 wrz 2018, 09:27

Nie wiem dokładnie co Twoja żona lubi, ale moja dostała ode mnie w tym roku nowe szpilki. Wiem, że bardzo lubi tego typu buty, a w dodatku wiedziałem, że od jakiegoś czasu podobały jej się takie jak w tym sklepie https://ekstraszpilki.pl/bezowe-szpilki ... a-podeszwa. Stwierdziłem, że zamówię dla niej takie buty na najbliższą okazje. Okazały się bardzo dobre i wygodne, a do tego bardzo jej się spodobały więc wszyscy są zadowoleni. Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze! :)
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

24 wrz 2018, 09:34

A może warto pomysleć o podarowaniu żonie chwili relaksu no w salonie kosmetycznym lub spa ? Myślę, że każda kobieta byłaby zadowolona z takiego prezentu :) Nie wiem co prawda skąd jesteście, ale jeśli z Wrocławia lub okolic to zerknij sobie na ofertę salonu COCO-TIME. Jestem ich klientką od lat - mozesz wykupić voucher na zabieg pielęgnacyjny lub na masaż :)
zuzka

22 paź 2018, 16:21

Polecam masaż tantryczny w Krakowie wstudiodewi.pl, byłam i bardzo mi się podobało. Zabrał mnie narzeczony na rocznicę związku. Ciężko opisać doświadczenia ale chętnie pójdę ponowie.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

23 paź 2018, 10:18

Jeżeli ma być to niewielki i praktyczny prezent, to moim zdaniem mógłbyś pomyśleć o jakimś fajnym zestawie kosmetyków do codziennego makijażu. Warto byłoby podejrzeć czego mniej więcej używa twoja żona i tego typu kosmetyki kupić. Ja np. dla swojej dziewczyny postanowiłem kupić kosmetyki Golden Rose, gdyż kilka kobiet, które zapytałem o zdanie, to właśnie tę markę polecały w pierwszej kolejności. Spytałem, skąd ten fenomen, że tyle osób, poleca te same kosmetyki i wtedy usłyszałem, że są najzwyczajniej w świecie bardzo dobre jakościowo. Nakłada się je w bardzo prosty i szybki sposób, a trwały efekt pozostaje przez cały dzień. Wiem to z własnego doświadczenia, gdyż poszukując prezentu, przejrzałem kilkanaście różnych stron z kosmetykami.
Estera
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:24 maja 2018, 16:06

12 gru 2018, 17:50

Zobacz jaką fajną ma ofertę sklep marki Calluna Medica. Myślę, że Twojej żonie spodobałyby się te ekskluzywne kosmetyki. Możesz jej kupić zestaw i powiedzieć, że nawet Wiktoria Omyła je stosuje i reklamuje w internecie. Teraz są duże zniżki na wszystkie produkty. Ja też zrobiłam prezent mojej mamie i kupiłam dwie maseczki: liftingującą Szwajcaria oraz przeciwstarzeniową Rosja, a do tego naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy.
Awatar użytkownika
Aneetka56
Posty:4
Rejestracja:12 gru 2018, 20:55

12 gru 2018, 20:58

Zakup jej jakiś innowacyjny naszyjnik bądź ciekawe zestawienie bransoletek
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

13 gru 2018, 14:38

To ja myslę, że n apewno fajnym prezentem jezeli żona ma oczywiście problemy z cieniami i workami pod oczami będzie krem remescar http://remescar.pl pod oczy. Świetny i delikatny krem pod oczy, dzięki któremu nasza twarz będzie bardzo ładnie sie reprezentować.
Awatar użytkownika
LondonEye
Posty:4
Rejestracja:13 gru 2018, 22:02

13 gru 2018, 22:06

Nie wiem czy jakoś pomogę, ponieważ nie mam żony, jednak naszyjnik może być fajny
Olgierd64
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:06 lis 2018, 18:58

21 sty 2019, 09:11

Jeśli szukacie sklepu, w którym można znaleźć naprawdę fajne rzeczy dla dzieci to polecam wejść sobie na http://rodzinaeko.pl/dla-dziecka i sprawdzić oferty tego sklepu. Osobiście kupowałem od nich i polecam każdemu.
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

06 maja 2020, 08:35

myslę, ze żona ucieszy się z takiego błyszczyku powiększającego usta :) Ja kupiłam ten z eveline z serii xl lip maximizer ( u mnie kolor 05 ). Super nabłyszcza, widocznie zwiększa objętność ust. kosztuje niewiele po niecałe 16 zł a jest bardzo wydajny :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl