przesuszona skóra

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
orwaz
Posty:4
Rejestracja:14 paź 2017, 00:57

15 paź 2017, 22:49

Jeśli zależy wam na pielęgnacji swojej skóry to jest na to naprawdę wiele sposobów. Wiele z nich opisanych jest na tej stronie: http://www.beautiful-skin.pl/choroby-sk ... nie-skory/ - polecam sprawdzić każdą zainteresowaną osobę, bo porady moim zdaniem są naprawdę fajne :)
makarena
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:28 lis 2017, 17:24

23 gru 2017, 21:18

ja miałam różne problemy z cerą w swoim życiu Najgorzej chyba było jak zaczęłam dojrzewać. A teraz już po 30-tce też nie jest najlepiej. Teoretycznie jeszcze jestem młoda, a tutaj nie wiadomo skąd pojawiły się po moimi oczami cienie ;/ już myślalam że będę musiała iść na jakiś zabieg, ale na szczęście znalazłam bardzo dobry krem Remescar na worki i cienie pod oczami który po jednym zastosowaniu daje już spore efekty !
Awatar użytkownika
capym
Posty:4
Rejestracja:24 gru 2017, 15:10

24 gru 2017, 15:12

mam problem z suchą skórą od bardzo dawna, sam już nie wiem co powinienem z tym zrobić
Awatar użytkownika
weronika
Posty:1
Rejestracja:25 gru 2017, 07:50

26 gru 2017, 17:54

W zimie to typowy problem, najlepiej zaopatrzeć sikę w takiej sytuacji w jakiś dobry krem nawilżający :).
Awatar użytkownika
Klaam
Posty:4
Rejestracja:03 sty 2018, 14:44

04 sty 2018, 19:15

A powiedzcie mi, czy istnieje opcja, że to odra dziecięca będzie odpowiedzialna za przesuszoną skórę u dziecka...? Bo ostatnio czytałem o odrze na http://www.lecze-przeziebienie.pl/choro ... -u-dzieci/ bardzo ciekawy artykuł i zacząłem się nad tym zastanawiać po prostu...
Awatar użytkownika
binka
Posty:4
Rejestracja:03 lut 2018, 11:03

03 lut 2018, 12:00

Myślę, że najpierw warto zacząć nawadniać od środka - woda, woda i jeszcze raz woda! To najlepszy sposób na nawilżoną skórę.
Awatar użytkownika
basi88
Posty:4
Rejestracja:07 lut 2018, 17:07

07 lut 2018, 18:25

Jak dla mnie, to powinieneś po prostu wejść sobie najpierw na stronę www.uwolnijskore.pl i tam zapoznać się z artykułami na temat przesuszonej skóry. W sumie to trochę ci się dziwie, dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś, bo to była pierwsza moja myśl co zrobić.
makarena
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:28 lis 2017, 17:24

23 lut 2018, 10:25

ja to mam przesuszoną skórę i cerę, która niestety ale skłonna jest do pojawiania się jakiś wyprysków, a ostatnio nawet zauważyłam delikatne worki pod moim oczami. Szukałam sporo czasu odpowiedniego sposobu żeby się ich pozbyć, na początku szukałam w drogeriach, aż w końcu trafiłam do apteki. Dopiero tam był Remescar https://remescar.pl/ , który jak dla mnie jest numerem jeden na worki i cienie pod oczami
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

21 kwie 2018, 09:54

Sucha skóra to naprawdę duży problem. Nie tylko źle wygląda, ale może zwyczajnie sprawiać ból. Dlatego właściwa pielęgnacja jest taka ważna.
Sama wypracowałam już sposoby, które u mnie sprawdzają się najlepiej. Początkującym polecam ten tekst: https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekn ... cja-ciala/ . Na jego podstawie łatwo można zaplanować wstępny plan działania.
Trusting
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:02 mar 2018, 23:54

21 kwie 2018, 22:24

U mnie nawet nie ma jak nawilżać, bo skóra a zwłaszcza stopy dosłownie nie wchłaniaja kremow czy balsamow. A ze stopami to juz byl dramat, bo zrobila sie brzydka skoropa a'la zrogowacenie. Byłam juz w gabinecie satin na konsultacji i rozpoczelam terapie i mam nadzieje, ze lada moment to minie. Pytanie z czego to wszystko sie bierze? W gabinecie powiedzieli mi ze najprawdopodobniej to kwestia nieodpowoedniej pielegnacji i źle dobranych kosmetykow...
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl