przesuszona skóra

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

23 kwie 2018, 11:00

Jeśli chodzi o długotrwałe nawilżenie skóry to u mnie świetnie sprawdza się Long Last Hydrating Booster, silnie nawilżające serum włoskiej firmy Eldan Cosmetics. Opóźnia procesy starzenia się skóry, tworzy film na skórze, który regeneruje i łagodzi podrażnienia. Dodatkowo ma działanie ochronne i nawilżające.
barylka
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:24 lis 2017, 22:50

16 maja 2018, 00:03

A moze warto pomyslec nad takim porzadnym zabiegiem? Np klinika Bienkowscy ma fajna opcje nawilzenia dla skory - http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/intraceuticals - moja siostra korzystala teraz po zimie i naprawde efekt na buzi niesamowity.
sawkka
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:18 kwie 2018, 12:57

23 sie 2018, 20:39

Jakiś dobry krem nawilżający by się przydał. Proponuję zajrzeć na zestawienie najchętniej wybieranych specyfików tego typu, ja zawsze się tym sugeruje i dzięki temu zakupiłam sobie świetny krem da ultra od cetaphil. Nawet moje dłonie nim smaruję i teraz w końcu nie muszę się ich wstydzić i chować gdzieś po kieszeniach
Awatar użytkownika
fajercoj
Posty:4
Rejestracja:24 sie 2018, 17:14

24 sie 2018, 17:26

Koniecznie zobacz kosmetyki na https://zielarnia24.pl/index.html ! Mają taki asortyment, że na pewno znajdziesz coś, co pomoże Ci w Twoim problemie :) Nie raz zamawiałem z ich sklepu i za każdym razem to był strzał w dziesiątkę :) Dodatkowo przesyłka jest bardzo szybka, więc nie trzeba czekać nie wiadomo ile na paczkę :)
iwonak
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:09 lis 2016, 19:45

25 sie 2018, 15:28

Przesuszona skóra dokuczała mi od dłuższego czasu. Żadne produkty mi nie pomagały. Za namową przyjaciółki postanowiłam kupić kosmetyki z serii http://www.le-petit-marseillais.pl/prod ... acji-ciala . Mleczko do przesuszonej skóry z masłem shea i olejkiem ze słodkich migdałów trafiło na listę moich ulubieńców. Już po pierwszym użyciu zauważyłam efekty. Teraz po dłuższym stosowaniu jest to dla mnie produkt nr.1
Ireczek
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:09 cze 2018, 19:41

01 wrz 2018, 16:39

Ja używałem kremu Bielendy z serii green tea :D. Zaczęło się od tego, że podebrałem zonie, ale później kupiłem sobie już z serii stricte dla mężczyzn only for men sensitive. Bardzo dobre nawilżenie i wydajność
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

10 paź 2021, 15:02

Mi żadne kosmetyki z drogerii nigdy nie pomogły, dlatego w końcu przeszłam na emolienty, a dokładniej na dexeryl. Mam krem do mycia i krem do smarowania ciała. Bardzo dobrej jakościowo kosmetyki w dobrej cenie. Mają świetny skład - wszystko hipoalergiczne i znane i sprawdzone od lat. Świetnie natłuszczają i nawilżają skórę. Można je stosować przy łuszczycy, cukrzycy, a także przy innych tego typu problemach skórnych.
Awatar użytkownika
monika75
Posty:7
Rejestracja:28 lip 2021, 18:02

16 paź 2021, 17:51

ja uwielbiam balsam vegan smoothie z bielendy doskonale nawilża mi skórę i szybko się wchłania
Awatar użytkownika
Lindka
Posty:9
Rejestracja:23 paź 2021, 13:40

23 paź 2021, 13:56

Moja córka ma problem z suchą i podrażnioną skórą. Do mycia i smarowania mamy kremy dexeryl. Jeden oczyszczający do mycia i drugi do smarowania. Są bardzo skuteczne. To emolienty więc naturalne i bezpieczne.
Awatar użytkownika
zenkar
Posty:3
Rejestracja:05 lip 2020, 13:47

05 lis 2021, 20:59

Zawsze możesz spróbować peelingu kawitacyjnego, który oczyści twarz. Jest on z powodzeniem stosowany na skórze suchej. Sprawdź salon kosmetyczny http://redtokill .pl, który najlepiej doradzi Ci zabieg odpowiedni dla Twoich potrzeb.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl