Roczek - prezent dla chrześnicy

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

18 maja 2018, 05:09

Stawiałabym na biżuterie zwłaszcza z tego sklepu https://www.lovestoryonline.pl/bizuteri ... rzest.html , bo ma genialną ofertę, bardzo ładnie wykonane produkty o bardzo fajnym designie i niskiej cenie. Sama kupowałam u nich kolczyki dla swojej chrześnicy własnie z tej oferty.
Norbert
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:27 mar 2018, 14:41

06 cze 2018, 09:12

Takie małe dziecko jest jeszcze nieświadome otrzymanych prezentów, więc może kup coś praktycznego?? Jakaś fajna pościel niemowlęca lub kocyk będzie super, a rodzicom na pewno się przyda. U nas mamy pościele z tej firmy https://www.meblik.pl/posciele-niemowlece/ i są bardzo przyjemne, miłe w dotyku. Polecam.
Awatar użytkownika
Zorro34
Posty:4
Rejestracja:05 cze 2018, 13:02

06 cze 2018, 10:11

Ja niestety nie wiem co można kupić takiemu dziecku na prezent :P
Estera
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:24 maja 2018, 16:06

08 cze 2018, 10:12

Gdy mój chrześniak obchodził roczek, wyprawiłam mu urodziny w Restauracji Akademia w Warszawie. To lokal, który odznacza się niepowtarzalnym klimatem, a obsługa dba nie tylko o serwis, ale również o dobre samopoczucie gości. Podczas naszej imprezy szczególnie zatroszczyli się o świetną zabawę dzieci. A wyszukanymi deserami zajadali się nawet dorośli. Ciekawa jestem czy znacie Akademię.
denis12
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:11 cze 2018, 19:46

11 cze 2018, 19:52

myślę, że najlepsze sa praktyczne prezenty, np jakaś biżuteria z wygrawerowaną datą urodzin, którą będzie nosić na pamiątkę;)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

13 cze 2018, 12:31

Prezent na roczek powinien być wyjątkowy i według mnie najlepszym rozwiązaniem jest zakup biżuterii. Taka pamiątka będzie w bardzo dobrym stylu i na pewno przyda się w przyszłości twojej chrześnicy. Bardzo atrakcyjny wybór złotych kolczyków, pierścionków czy zawieszek znajdziesz w jednym z salonów Aclari, np. we Wrocławiu https://goo.gl/maps/YM9jFq8cvgz mają również salony w kilku innych większych miastach w Polsce. Gdybyś mimo to nie miała po drodze, możesz bez problemu dokonać zakupu przez internet.
wefir
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:17 cze 2018, 10:27

17 cze 2018, 10:28

Moża jakaś zabawka edukacyjna
Awatar użytkownika
luman
Posty:3
Rejestracja:17 cze 2018, 19:33

17 cze 2018, 19:33

na roczek to najlepiej będzie jakiś złoty łańcuszek :) z medalikiem na przyklad
Awatar użytkownika
kacp2
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:22 cze 2018, 16:03

05 lip 2018, 16:26

Mam do Was niewielkie kwestię. Niebawem ruszy się u mnie gorący okres prezentowy. Posiadam spore komplikacje z wyborem jakichś sprawdzonych prezentów. Frapuję się w tym momencie, czy trafnym pomysłem byłoby buty trekkingowe damskie zimowe. Czy myślicie, że warto w to zainwesotwać.
Milczenie jest wynikiem wzajemnego szacunku między ludźmi
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

07 lip 2018, 07:50

Hehh..ja zastanawiam się nad roczkiem dla swojej córki, wiem że przyjadą dziadkowie, chrzestni ciotkowie, wójkowie itd. Tylko że ja ich nie pomieszczę w domu . Myślicie że powinnam ten roczek urządzić w lokalu ? Już nawet zorientowałam się że w restauracji Akademia mają akurat wolny termin. Będzie to moje pierwsze podejście do szykowania takich urodzin a nie wiem na co zwracać uwagę .
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl