sala szkoleniowa/konferencyjna/biznesowa?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

06 wrz 2018, 00:45

Z tego co wiem w hotelu Poniatowski - https://www.hotelponiatowski.pl/ bez problemu wynajmiesz salę na konferencje. Sama o tym myślę. Chcemy pierwszy raz zorganizować konferencje poza firmą i padło na ten hotel. Oferta jest bardzo dobra.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

08 wrz 2018, 22:16

Wydaje mi się, że czasami fajnie zorganizować naprawdę ekstra wydarzenie. Do tego doskonale nadaje się hotel Grand Lubicz - malowniczo położony w Ustce. Do tego wspaniały wystrój.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

09 wrz 2018, 11:47

Też wydaje mi się, że Bistro Wiejska doskonale sprawdza się w tego typu eventach. Catering na czas, bardzo smaczny i zróżnicowany.
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

10 wrz 2018, 09:19

Kwestię konferencji i spotkań biznesowym polecam powierzyć sprawdzonym ludziom. Mam tu na myśli restaurację Akademia. Nikt tak jak oni nie przygotuje lepiej spotkań biznesowych, na których wszystko idzie po myśli organizatora, znają się na swoim fachu, mają najlepsze jedzenie w Warszawie. Polecam ich również na codzienne wypady.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

20 wrz 2018, 14:15

Jeszcze co do kateringu, to mogę polecić Catering Arts. Bardzo dobre jedzenie i profesjonalni ludzie. Zorganizują nie tylko jedzenie ale też odpowiednie stoły i inne potrzebne rzeczy na konferencję.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

21 wrz 2018, 04:54

Niedługo będę organizował konferencje i potrzebuje wynająć sale w Warszawie. Nigdy wcześniej nie organizował takiego eventu i nie wynajmowałem sali konferencyjnej i nie wiem jakie oferty są warte uwagi, na co zwrócić uwage podczas podisywania umowy. Możecie mi podpowiedziec w tym temacie i wyrazić opinię na temat oferty dostępnej tutaj http://www.konferencjenimbus.pl/sale-konferencyjne/ ? Nad tą ofertą wynajmu najbardziej się zastanawiam.
Paulina.Lenska
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:29 kwie 2019, 13:33

19 lip 2019, 13:18

My byliśmy na szkoleniu w bardzo ładnym zajeździe " Na Kępie "w Ustroniu i powiem wam, że taki zajazd był bardzo klimatyczny. Skorzystaliśmy również z noclegu i czekały na nas bardzo ładne, czyste i pachnące pokoiki.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl