Samochód jaka marka?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

adoniss
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 maja 2016, 15:42

24 kwie 2018, 22:16

Również mam takie samo zdanie jak użytkownik wyżej. Kup Forda! Ford nie psuje się często, jest wspaniałym autem, moim ulubionym jest Ford Kuga.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

25 kwie 2018, 06:26

Markę dobierz do swoich możliwości finansowych. Jeżeli jakieś auto nie podoba Ci się wizualnie, to zawsze możesz nad ytm popracować w miejscach takich jak http://www.carscare.pl/. Dlatego kieruj się praktycznością decyzji, a nie aspektami wizualnymi.
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

15 maja 2018, 11:03

My mamy mazde 6 i jesteśmy zadowoleni. Jakie macie opony w aucie? My zastanawiamy sie nad run flat. Czytałam ostatnio artykuł z https://allegro.pl/artykul/opony-typu-r ... lety-37193 i powaznie myślę nad zmianą opon. Mają swoje wady ale zalet też jest sporo. Co sądzicie o tych oponach?
frank
Użytkownik
Posty:37
Rejestracja:18 kwie 2018, 20:28

15 maja 2018, 18:16

Generalnie wydawało mi się, że wszystkie nowe samochody są identyczne. Jak tak się chodzi po salonach to ma się wrażenie, że kanon piękna wśród samochodów jest taki sam. Większość modeli ma bardzo podobną linie, kształty, nie to co kiedyś. Wystarczyło jedno spojrzenie i wiadomo jakie to jest auto. Jednak wnętrze samochodu, to już tu producenci bardziej sie popisali. Mi mega podoba się w Mazdzie, konkretnie to Mazda 6 przypadła mi do gustu. Samo to jak sie nią jeździ po drodze, mega płynnie, wszystko kontrolujesz w 100%
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

23 maja 2018, 09:21

Przed wyborem auta, warto abyś wcześniej rozeznał się w cenach ubezpieczenia i uwzględnił ją w swoim budżecie na samochód. Decydując się na zakup, wielu ludzi nie myśli wcześniej o kosztach ubezpieczenia, przez co później może dojść do dodatkowych wydatków z tego tytułu. Aby uniknąć takich nieprzyjemności, polecam ci przeliczyć to na https://kalkulator.mtu24.pl/motor/ikdirmtu24pl/vehicle Sam biorę u nich ubezpieczenie i jak na razie nie mogę narzekać, gdyż dostałem świetną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie.
RekinBiz
Użytkownik
Posty:120
Rejestracja:22 sty 2018, 17:00

14 cze 2018, 14:26

@inka900 bardzo dobrze myślisz - wymiana opon to jedna z podstawowych rzeczy po kupnie auta. Mało osób o tym mysli bo to dodatkowe koszty ale jednak jest to bardzo ważne, bo wpływa na bezpieczeństwo. Tanie opony możesz zamówić w sklepie https://oponafelga.pl/ . Mają czasem promocje na opony, poza tym oferują darmową dostawę. Od siebie mogę Ci polecić całoroczne opony - jak jeździsz głownie po mieście to sprawdzą się doskonale.
Awatar użytkownika
pabblo22
Posty:3
Rejestracja:14 cze 2018, 14:40

14 cze 2018, 15:12

Znacie może firmę, która zajmuje się projektowaniem koszulek? Szukam takiej od pewnego czasu ale bez skutku. Myśle, że projektowanie koszulek nie jest prostą sprawą, więc chce wynająć do tego firmę.
Leosia
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:05 gru 2016, 18:16

15 cze 2018, 07:43

Moim zdaniem w zasadzie nie istotne jaka marka samochodu byle był to samochód wygodny i bezpieczny.Trzeba też pamiętać ,że wszystkie samochody się psują i we wszystkich należy terminowo wymieniać materiały i części eksploatacyjne.Warto więc mieć zaufanego mechanika samochodowego i dostęp do dobrych części samochodowych.Hurtownia z częściami samochodowymi i szybka dostawa tych części to ważna sprawa w kontekście eksploatowanego samochodu, pzdr
opert
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:20 cze 2018, 11:35

20 cze 2018, 11:37

Moim zdaniem najlepsza marka to Toyota
Awatar użytkownika
Ksawerry
Posty:12
Rejestracja:08 lip 2020, 09:28

30 kwie 2021, 23:50

Na pewno nie warto wybierać po prostu najtańszego serwisu, bo to oznacza przeważnie kłopoty. Najlepiej wybierać właśnie z polecenia, to zawsze większa pewność, że naprawa będzie wykonana jak najbardziej rzetelnie. Polecam z własnego doświadczenia Diagnostic Car. Są OK, zarówno jak chodzi o terminy, jak równiez o ceny
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl