Sprawdzony deweloper

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

30 wrz 2017, 18:25

A kojarzycie firmę Polnord? Oni zrealizowali sporo inwestycji w całej Polsce. Ja właśnie planuję zakup mieszkania w Warszawie. Tam też buduje Polnord - na Wilanowie powstaje osiedle Brzozowy Zakątek. To bardzo fajne, nowoczesne osiedle. Większość mieszkań ma okna na dziedziniec więc lokale sa ciche. Ma też być sporo zieleni i plac zabaw dla najmłodszych. W pobliżu jest szkoła, przystanki autobusów (można w 20 min dojechac do centrum), przychodnia, markety itp więc w sumie wszystko, co niezbędne do życia.
Moja siostra kupowała od Polnordu mieszkanie w Łodzi i jest bardzo zadowolona. Nie było z nimi żadnych problemów a to nie często się zdarza przy zakupie mieszkania od developera.
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

21 paź 2017, 11:35

Bardzo fajne mieszkania na sprzedaż w Lublinie ma KS Development. Lublin z roku na rok staje się coraz atrakcyjniejszym miastem, więc warto inwestować tam w zakup mieszkania, bo szybko się to zwróci.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

09 lis 2017, 22:42

Lublin może i staje się takim miastem, ale nie wyobrażam sobie tam mieszkać... Lublin bardzo mi się podoba, ale rynek pracy ma się tam bardzo źle, zarobki są bardzo niskie i nie ma tam zbyt wielu atrakcji... Od kilku lat mieszkam w Trójmieście i w zasadzie od samego początku czuje się tutaj jak w domu. Mam blisko morze, bardzo wiele atrakcji, w zasadzie nigdy nie można się tutaj nudzić, ludzie są bardzo uprzejmi i pozytywnie nastawieni do innych a i rynek pracy ma się tutaj całkiem dobrze. Chcę teraz kupić mieszkanie, bo mam dość wynajmowania i zastanawiam się nad jednym z tych http://www.russjan.com/sopot-mieszkania,15,pl.html . Ceny nie należą do najniższych, dlatego nie będzie to łatwa decyzja.
nosleep
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:09 wrz 2017, 12:35

20 lis 2017, 20:31

Ja mogę polecić firmę http://naturadeweloper.pl/ . Właśnie finalizuję z nimi kupno segmentu domu pod Poznaniem. Firma postawiła bardzo fajne osiedle kilka kilometrów od Poznania. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Poznania. Okolica jest cicha i spokojna, idealna do zamieszkania przez rodziny.
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

05 lut 2018, 20:42

Dla mnie duże znaczenie miała okolica oraz architektura osiedla, na którym planuję zamieszkać. Lubię przebywać na zewnątrz, dlatego bliskość parków jest dla mnie mega ważna. Co więcej, deweloper zadbał o przestrzeń wspólną osiedla. Nie zabrakło wygodnych i stylowych ławek czy funkcjonalnych stojaków na rowery. Dowiedziałam się niedawno, że małą architekturę zakupiono u producenta Komserwis http://www.komserwis.pl/produkty/lawki-i-stoly/. Bardzo trafny wybór.
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

16 lut 2018, 14:10

Dla mnie też architektura ale przede wszystkim położenie osiedla jest ważne, dlatego mi odpowiada Nowy Targówek bo jest w miarę spokojne i łatwo i szybko z niego można dojechać do centrum Warszawy
Awatar użytkownika
smerfe
Posty:4
Rejestracja:16 lut 2018, 14:29

16 lut 2018, 14:30

Dzięki na pewno to sprawdzę bo właśnie przymierzam się do kupna mieszkania :)
Miko12
Użytkownik
Posty:44
Rejestracja:07 gru 2017, 09:29

07 mar 2018, 21:45

Na pewno osobom ze Szczecina i okolic z całego serca mogę polecić ofertę i usługi Dewelopera Graz https://www.grazdeweloper.pl . Za jego sprawą stałem się właścicielem porządnie wyposażonego. nowoczesnego mieszkania, które w zupełności spełnia moje wymagania. To było dokładnie to czego szukam. :)
Beryl213
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 mar 2018, 11:30

27 mar 2018, 12:19

Na wstępie warto wspomnieć o tym, że mieszkania deweloperskie poznań od dewelopera Ronson nie są wygórowane. Mieszkania zaś mają bardzo wysoki standard. Warto zwrócić uwagę na tę ofertę. Więcej na : http://ronson.pl/inwestycje-poznan/
Awatar użytkownika
Agatki
Posty:8
Rejestracja:21 wrz 2018, 08:18

24 wrz 2018, 15:18

Satyna pisze:A kojarzycie firmę Polnord? Oni zrealizowali sporo inwestycji w całej Polsce. Ja właśnie planuję zakup mieszkania w Warszawie. Tam też buduje Polnord - na Wilanowie powstaje osiedle Brzozowy Zakątek. To bardzo fajne, nowoczesne osiedle. Większość mieszkań ma okna na dziedziniec więc lokale sa ciche. Ma też być sporo zieleni i plac zabaw dla najmłodszych. W pobliżu jest szkoła, przystanki autobusów (można w 20 min dojechac do centrum), przychodnia, markety itp więc w sumie wszystko, co niezbędne do życia.
Moja siostra kupowała od Polnordu mieszkanie w Łodzi i jest bardzo zadowolona. Nie było z nimi żadnych problemów a to nie często się zdarza przy zakupie mieszkania od developera.
Znam i lubię. Nie miałem z nimi żadnego problemu.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl