Sprzątanie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

RekinBiz
Użytkownik
Posty:120
Rejestracja:22 sty 2018, 17:00

22 wrz 2018, 19:02

Jeśli chodzi o takie zwykłe sprzątanie to myślę, że większość z nas spokojnie daje sobie radę z takimi czynnościami. Trudności robią się jednak wtedy, kiedy mamy do uprzątniecie zagraconą piwnicę czy strych. Z reguły w takich miejscach gromadzi się różne rzeczy "na później", które i tak ostatecznie po latach lądują na śmietniku. Sprzątanie mieszkań w Krakowie oferuje firma DPR. Oni zajmują się profesjonalnie opróżnianiem pomieszczeń z niechcianych gratów. Firma oferuje także utylizację odpadów, dzięki czemu nie musimy martwić się co zrobić z pozostałościami.
Grenada
Użytkownik
Posty:74
Rejestracja:21 mar 2018, 22:12

30 lis 2018, 13:33

Ja do sprzątania mam porządny odkurzacz centralny z tej firmy http://centralne-odkurzacze.net/ Sprzątanie mieszkania jest teraz o wiele bardziej wygodne i oszczędne, dlatego polecam bo nie psuje się tak jak klasyczne odkurzacze. Jest to o wiele lepsza opcja niz ciagle zamawianie uslug sprzatajacych ktore sa swoją drogą kosztowne
Awatar użytkownika
tonia2
Posty:6
Rejestracja:30 sty 2019, 12:25

30 sty 2019, 12:34

Jeżeli chodzi o profesjonalny sprzęt do sprzątania to gdzie można kupić stacjonarnie?
Ostatnio zmieniony 01 sie 2019, 11:07 przez tonia2, łącznie zmieniany 1 raz.
gonia400
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:04 mar 2017, 14:23

22 paź 2021, 17:48

U mnie jeżeli chodzi o odkurzanie to tylko irobot :) Konkretnie używam irobot Roomba i7, sam odkurzy, sam się opróżni, a ja mam spokój na długi czas. Jedyne co muszę zrobić to kilka razy kliknąć w ekran smartfona ;)
gonia400
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:04 mar 2017, 14:23

18 lis 2021, 17:58

Nie przepadam za sprzątaniem, wolę robić ciekawsze rzeczy w tym czasie ;) Na przykład spędzać czas z rodziną, czy zrobić sobie chwilę relaksu, dlatego właśnie zdecydowałam się na zakup irobota roomba, który chociaż częśc obowiązków domowych wykona za mnie ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl