Walka o należne odszkodowanie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

dana78
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:28 lut 2017, 15:27

24 lip 2018, 18:25

Ja dużo czytałam o cesji na: https://faktura.pl/cesja-wierzytelnosci .Moim zdaniem bardzo przydatne informacje godne uwagi. Większość z nas znajdzie właśnie tam rozwiązania godne uwagi.
Violo
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:21 sie 2018, 12:26

22 sie 2018, 09:35

Faktycznie uzyskanie odszkodowanie i to we właściwej kwocie graniczy bardzo często z cudem. Wsparcie prawnika jest chyba najprostszym wyjściem z takich sytuacji. W sumie to można sporo informacji znaleźć w Internecie np. na stronie https://www.zgloszenie-szkody.pl/poradn ... owania,283 dowiedziałem się o wielu rzeczach, o których wcześniej nie miałem pojęcia. Stron czy blogów tego rodzaju jest mnóstwo i być może gdyby na spokojnie wszystko przeczytać, to człowiek dałby radę samodzielnie uzyskać więcej pieniędzy od ubezpieczyciela, ale nie każdy ma tyle czasu żeby zagłębiać się w tajniki prawne. Tak więc kontakt z prawnikiem czy kancelarią wydaje się bardzo rozsądnym rozwiązaniem.
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

27 lut 2019, 12:12

Tutaj może się okazać przydatne wytoczenie sprawy przeciwko bankowi. Jednakże, w takim przypadku zadania tego typu powinien podjąć się profesjonalista. Może Anna Legieć ? ( jeśli jesteś z Lublina) . Z tego co się orientuje, to specjalizuje się w podobnych sprawach.
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

04 gru 2019, 16:02

Trzeba walczyć o swoje, także ja wychodziłem z tego założenia. Dlatego zadecydowałem o skorzystaniu z usług www.pwar.pl . To własnie dzięki nim uzyskałem pełną pomoc przy uzyskiwaniu odszkodowania i dopłaty do świadczenia. Dla mnie to opcja idealna!
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

10 sty 2020, 15:47

Walczyłem do końca i się udało. A to za sprawą współpracy zawiązanej z https://www.meritum.bielsko.pl/ . Oni zajęli się dochodzeniem odszkodowania, likwidacją szkód. To było mi bardzo potrzebne.
anako
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:13 wrz 2018, 22:46

16 maja 2020, 19:58

Zawsze można skorzystać z pomocy specjalistów w tym zakresie.
Agula1
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:20 lut 2018, 13:10

16 maja 2020, 22:10

Po to wykupuje się różnego rodzaju ubezpieczenia, płaci regularnie składki żeby w razie różnych zdarzeń móc później ubiegać się właśnie o należne odszkodowanie. Jeśli chodzi o zdarzenia komunikacyjne na osobie lub w pojeździe to kancelaria eventum ma bardzo duże doświadczenie w tym zakresie. Bardzo wnikliwie analizują sprawę, rzetelnie podchodzą do niej, żeby uzyskać jak najwyższe odszkodowanie. Mają bardzo dobre opinie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl