Wieczór kawalerski

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Marina182
Posty:5
Rejestracja:12 lip 2019, 13:34

14 lip 2019, 23:07

Jeśli ktoś chce zorganizować kawalerskie w super klubie w Rzeszowie to ten klub jest mega Rasputin Night Club Rzeszów Nie ma żadnej obawy że ktoś zostanie oszukany. Mój znajomy tam robił wieczór kawalerski płacił kartą i wszystko było w jak najlepszym porządku. Poza tym bardzo fajne tancerki,nie są nachalne co jest ważne bo różni są klienci w klubie. Z każdego miejsca widać tańczące dziewczyny co jest bardzo dobrym rozwiązaniem.Sala jest podzielona na wygodne loże.
nobu1989
Użytkownik
Posty:243
Rejestracja:06 maja 2019, 17:24

15 lip 2019, 13:16

Wieczór kawalerski spędziliśmy w klubie Hustler https://www.hustlerclub.pl/ , znajdującym się w samym centrum Warszawy. Jak na mój gust jest to niezwykle magiczne i niezapomniane miejsce a zabawa tam sprawiła nam sporo radochy. Piękne dziewczyny, super alkohol i zabawa do białego rana!
gonia400
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:04 mar 2017, 14:23

14 lip 2020, 17:08

jaki polecicie klub na kawalerski ?
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

15 lip 2020, 18:28

W klubie rasputin w Rzeszowie jest fajnie. Podoba mi sie wystrój tego wnętrza, jest po prostu doskonały. Można tutaj bardzo fajnie spędzić czas. My ze znajomymi na pewno tutaj jeszcze wrócimy. Drinki były bardzo dobre, dawno tak świetnych nie piłam
Awatar użytkownika
konstans
Posty:3
Rejestracja:28 maja 2021, 11:18

28 maja 2021, 15:02

Trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Raz robiliśmy kawalerski w Warszawy i jeden gość tak popłynął, że na drugi dzień był ledwo żywy, a mieliśmy wracać. Znajomy podsunął pomysł kroplówki z witaminami i minerałami, zamówiliśmy taką z medycznydetox. Faktycznie pomogła mu szybko dojść do siebie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl