Re: Własny rozwój osobisty?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

17 maja 2019, 15:27

a co powiecie na rozwój osobisty poprzez naukę języka? myślę nad tym, jednak nie wiem do jakiej szkoły zapisać się w Częstochowie. Jakieś pomysły?
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

30 maja 2019, 06:33

Ja na szczęście mam taka pracę, w której moge się rozwijać. A znalazłem ją, bo wysłalem cv, które przyciągnęło uwagę. A zrobiłem je w kreatorze szybkiecv
Rudzik
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:02 sie 2019, 16:01

18 lis 2019, 11:48

Zdecydowanie się zgadzam. Rozwój osobisty jest niezwykle ważny. Dlatego też ja polecam ciągły rozwój. Ja np. korzystam z Siódmy Las centrum holistycznej odnowy, gdzie prowadzą warsztaty rozwoju osobistego. Ja ostatnio uczestniczyłem u nich w warsztatach kulinarnych - super sprawa. Rozwijają i podnoszą świadomość gotowania eko i slow. Mają naprawdę wyspecjalizowaną kadrę, która umiejętnie przekazuje swoją wiedzę. Do tego mnóstwo zajęć praktycznych w sympatycznej atmosferze. Polecam bardzo :)
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

07 maja 2020, 12:37

Ja miałem okazję pobierać nauki w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych (SPMiS) - ekstra zajęcia, bardzo dobre przygotowanie do zawodu i fajna kadra.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl