Włosy w dobrej kondycji

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Lidiet32
Posty:1
Rejestracja:31 maja 2018, 13:54

31 maja 2018, 15:01

Biotyna w ampułkach na pewno pomoże Tobie rozwiązać ten problem.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

04 cze 2018, 14:09

Nie od dziś wiadomo, że każdy człowiek różni się od siebie, a tym bardziej jego skóra lub włosy. Nie ma jednego sprawdzonego kosmetyku dla wszystkich, ponieważ na każdego co innego zadziała lepiej. Mogę polecić ci kosmetyki Vichy, które w mojej opinii działają rewelacyjnie. Moje włosy są odżywione i zdrowe, a dzięki atrakcyjnej cenie, mam to wszystko za naprawdę małe pieniądze. Kosmetyki zawsze zamawiam przez internet - https://www.nowafarmacja.pl/vichy-2 dzięki czemu zaoszczędzam również czas, na bieganie po sklepach.
Dove
Użytkownik
Posty:49
Rejestracja:10 lut 2018, 09:17

19 cze 2018, 17:04

Powiem Wam, że nie zawsze wszystko wygląda tak słodko, że wystarczą witaminki i po kłopocie. Często potrzebna jest wizyta u lekarza specjalisty. Ze swej strony mogę Wam doradzić do którego lekarza sie wybrać, kiedy już dopadł Was problem. Godnym polecenia jest dr Turowski, wybitny specjalista w swojej dziedzinie https://www.drturowski.pl/pl/lysienie.html Poczytajcie koniecznie.
dulby
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:26 cze 2018, 10:46
Lokalizacja:Wrocław

28 cze 2018, 14:38

Czasem zwykła pielęgnacja włosów nie wystarczy, by powstrzymać je przed wypadaniem - problemem, z którym boryka się coraz więcej osób. Winą należy obarczać nieprawidłową dietę, hormony, kosmetyki itd., w zależności od sytuacji danej osoby. U mnie było to spowodowane dietą oraz stresem, włosy leciały mi wręcz garściami i szybko się zaczęły przerzedzać. Odstawiłam słodycze i zaraz się poprawiło, do tego sięgnęłam po Kerabione Booster na porost i zahamowanie wypadania włosów. Dopiero włączenie tego suplementu do codziennej diety pozwoliło mi uratować pozostałą część włosów, które bardzo się wzmocniły i już tak łatwo nie wypadają.
barylka
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:24 lis 2017, 22:50

30 cze 2018, 11:36

ja stosuje Seboradin Ciemne Włosy - on wzmacnia dodatkowo kolor i sprawia, ze wlosy sa pieknie odzywione i lsniace :)
Awatar użytkownika
Maestro1
Posty:1
Rejestracja:30 cze 2018, 15:50

30 cze 2018, 15:51

Wydaje mi się, że po prostu trzeba regularnie je myć i może od czasu do czasu nałożyć jakąś odżywkę i włoski będą w jak najlepszym porządku :)
Awatar użytkownika
simonka
Posty:4
Rejestracja:01 lip 2018, 20:24

01 lip 2018, 20:26

Wydaje mi się, że profesjonalne kosmetyki do włosów najlepiej zakupić u fryzjera.
Awatar użytkownika
werola
Posty:4
Rejestracja:02 lip 2018, 21:03

02 lip 2018, 21:08

Moim zdaniem konieczne jest regularne stosowanie masek i odżywek to klucz do sukcesu.
Awatar użytkownika
mierzwka
Posty:1
Rejestracja:02 lip 2018, 23:24

02 lip 2018, 23:25

Systematyczne używanie maseczek, olejków itp i będą wystarczająco mocne ;)
kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

21 sie 2018, 10:14

Mnie natomiast zastanawia się, czy ktoś z was nosi perukę? Ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem takiej peruki z włosia naturalnego. Wiele osób poleca mi sklep https://perukikrakow.pl/peruki-sklep-krakow/ . Znacie go? Niemniej jednak jestem ciekawa, jak prawidłowo dbać o taką perukę?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl