wyprowadzam sie z domu z moim psem

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

30 sty 2018, 09:52

Ja tez sie niedawno przeprowadzałem i pies bardzo szybko przyzwyczaił się do nowego miejsca. dobrze, że w przeprowadzce pomogła nam firma Wiki z warszawy, bo sami w zyciu nie dalibyśmy rady tak szybko sie przenieść.
Awatar użytkownika
fizik
Posty:4
Rejestracja:30 sty 2018, 16:06

30 sty 2018, 16:07

no to powodzenia ci zycze na nowej drodze żyica
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

18 cze 2018, 11:18

Samanta pisze:Ja kiedy przeprowadzałam się do mieszkania z moim psem to nagle zaczął się robić lękliwy ale dałam mu KalmVet od Vetexpert i sunia przestała tak nerwowo reagować na wszystko w nowym domu. Podawałam jej 1 kapsułke dziennie przez miesiąc i na efekty nie musiałam długo czekać. :) Dbajmy o swoje pieski kochani
Mój psiak podczas przeprowadzki również był bardzo lękliwy, nie mógł zaklimatyzować się w nowym mieszkaniu. U nas rezultat zdały krople dr. Bach'a, które zamówiliśmy na http://psipensjonat.com.pl/o-nas/sklep/. Dodawaliśmy ich pieskowi do jedzenia i z dnia na dzień stawał się coraz bardziej pewny siebie ;)
kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

23 sie 2018, 13:14

Też jestem zdania, że taka szybka zmiana miejsca zamieszkania może źle wpłynąć na naszego pupila. Dlatego ważne jest to, aby zapewnić mu odpowiednie schronienie i ciepło. Na pewno miłym akcentem będzie zakup nowych zabawek, bądź można też kupić legowiska dla psów. Koniecznie dajcie znać jak udała się ta przeprowadzka.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl