Zakupy kosmetyków i akcesoriów

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Ireczek
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:09 cze 2018, 19:41

30 gru 2019, 18:04

Siema ;),

ja kupuje kremy do twarzy od Bielendy z serii black sugar detox. Bardzo fajny jest ten nawilżająco-detoksykujący na bazie cukru trzcinowego i aktywnego węgla ;)
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

10 sty 2020, 15:17

Ja z kolei zdecydowałem się na zakup kosmetyków zaproponowanych przez WATS http://aerozol.pl/ . Czy było warto? Zdecydowanie! Zaproponowane rozwiązania zrobiły na mnie spore wrażenie, no i nalezycie służą w kwestii higienicznej.
slawek
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:08 gru 2016, 17:20

30 sty 2020, 18:19

Mozna i tak.
Awatar użytkownika
dunka
Posty:2
Rejestracja:29 kwie 2020, 19:34

29 kwie 2020, 19:34

no ja teraz to zamawiam wszystko online :) zazwyczaj internetowe drogerie, ale ostatnio zamówiłam bezpośrednio ze sklepu online Eveline - musieli go niedawn otworzyć bo nie miałam o nim pojęcia ;) Zamówiłam sobie fajną odżywkę do paznokci z diamentowym pyłem i drobinkami złota. Ekstra wygląda i już po kilku dniach moje paznokcie są wzmocnione :)
Jadwisia
Użytkownik
Posty:45
Rejestracja:05 sie 2018, 12:08

30 kwie 2020, 21:03

Ja bardzo lubię kupować kosmetyki i środki do mycia wyprodukowane na bazie naturalnych produktów. Znalazłam fajna, polską firmę w sieci Prouve https://www.prouve.com/category-uniwersalne maą świetne kosmetyki i środki do czyszczenia. Pięknie pachną ,bo są wykonane na bazie naturalnych olejków eterycznych i jednocześnie nie podrażniają skóry.
marcowa8
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:19 lip 2018, 22:11

05 maja 2020, 17:22

teraz takie zakupy robi się tylko w sieci, nie ma innej mozliwości :) ale to też ma swoje plusy, można poświecić znacznie wiecej czasu na takie zakupy ;p Jeśli chodzi o to co sobie ostatnio kupiłam to było to kolejne już opakowanie odżywki SOS z Eveline ( do łamliwych i mocno zniszczonych paznokci). Już kiedyś ją miałam i fajnie się sprawdziła a teraz przez to siedzenie w domu mam zwyczajnie więcej czasu by znów sobie taką kurację przeprowadzić :)
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

27 maja 2020, 17:27

Znacie markę Kneipp? Mają bardzo fajne kosmetyki do kąpieli i ciała, mój ulubieniec ostatnio to olejek z marulą, ładny ma zapach i w weekend lubię sobie zrobić taką gorącą kąpiel w wannie, właśnie z takim olejkiem, pełen relaks
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

21 lip 2020, 17:29

ja bardzo lubię kosmetyki z Evelione i to zarówno te pielęgnacyjne jak i makijażowe. Ostatnio moim ulubieńcem stała się ta pianka brązująca :) można w łatwy i szybki sposób uzyskać efekt pięknej opalenizny :)
Moni
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:12 maja 2017, 19:04

27 lip 2020, 17:45

Jeżeli o mnie chodzi, lubię tak naprawdę różne marki kosmetyków. Przy czym zarówno te pielęgnacyjne, jak i kolorowe kupuję w takich miejscach jak drogeriadlaciebie.pl . Póki co zdecydowanie nie mam ochoty biegać po drogeriach w dużych centrach handlowych. A przy tym wybór w tym przypadku jest naprawdę duży, a dodatkowo ceny zdecydowanie zasługują na miano przystępnych:).
Awatar użytkownika
ToddSweeney
Posty:6
Rejestracja:12 lis 2020, 23:51

13 lis 2020, 00:38

Przeczytaj więcej o tym blogu Barberstyle . Możesz tam wybrać produkty do pielęgnacji ciała i brody
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl