Zdrada męża...

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Kamil334
Posty:2
Rejestracja:02 lis 2018, 12:21

27 lis 2018, 13:10

Rozwody nie są łatwe, ani przyjemne dlatego warto wybrać kancelarie która załatwi za Ciebie formalności i zaoszczędzi stresu. Ja korzystałam z usług kancelarii z Poznania Lipiński i Walczak, są niezawodni
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

22 gru 2018, 17:06

Musisz jak najszybciej wziąć rozwód. Sam byłem w podobnej sytuacji, tyle że to żona zawiniła. Najważniejsze to postawić na sprawdzonego adwokata z którego pomocą uda nam się przejść przez ten ciężki okres, jak i proces. Nam w tym pomógł Adwokat Kowalczyk http://adwokatkowalczyk.pl/
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

27 lut 2019, 11:45

Niestety, ale także i mnie spotkała ta sytuacja, jednak ze strony żony. Najgorsze uczucie świata. Pozostało Ci walczyć o uczciwy podział majątku w czasie trwania rozwodu! Adwokat Anna Legieć z Lublina mi w tym pomogła, bo bez jej pomocy sprawiedliwy podział byłby niemożliwy. Jestem jej za to niezmiernie wdzięczny.
DagmaraK44
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:03 cze 2019, 08:10

12 cze 2019, 12:32

moim zdaniem warto w takich sytuacjach poradzić się dobrego adwokata. Moja siostra miała taką sytuację, że mąż ją zdradzał ale wmawiał, że nic takiego nie ma miejsca. Poszłyśmy po poradę do tej kancelarii Radcy prawnego Wojciecha J. Chmuraka w Szczecinie i siostra wiedziała co ma robić. Finalnie zdobyłyśmy dowody i siostra rozwiodła się z tym zdrajcą i dzieki współpracy z Panem Wojciechem wyszła na tym rozwodzie na plusie.
Paulina.Lenska
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:29 kwie 2019, 13:33

19 lip 2019, 13:06

Oj tak... ja wychodzę z takiego założenia, że do dobre kancelarii warto nawet dojechać bo na takiej współpracy możemy tylko zyskać w swojej sprawie. Moja siostra podczas swojego trudnego rozwodu zmieniała dwa razy kancelarię bo nikt nie umiał rozwiązać jej sprawy. Poleciłam jej kancelarię Gliwicach, która znajduję się na Zwycięstwa 16/1a. Sprawa szybko nabrała rozpędu i wszystko skończyło się dobrze.
Tomcio
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:04 lis 2017, 15:10

01 gru 2021, 14:07

Zgadzam się. Teraz tylko dobry adwokat i szybki rozwód. Im szybciej tym lepiej dla ciebie i twojej psychiki. Co do dobrego adwokata to polecam kancelarię pani Magdaleny Karaczun - http://karaczun.com.pl/. Zajmuje się wieloma dziedzinami prawa, w tym także prawem rodzinnym. Prowadzi sprawy rozwodowe niezależnie od stopnia ich skomplikowania. Jest rzeczowa, profesjonalna, ale wykazuje też empatię i zrozumienie dla klienta, który zazwyczaj ciężko przechodzi rozwód.
anako
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:13 wrz 2018, 22:46

27 gru 2021, 21:34

W moim przypadku zdrada to był tylko jeden z powodów, który utwierdził mnie w przekonaniu, że rozwód to jedyne słuszne wyjście. Oczywiście poprosiłam o pomoc adwokata, Łukasza Węgłowskiego z kancelarii Węgłowski. Zajął się wszystkim bardzo profesjonalnie, ma duże doświadczenie i nie ukrywam, że był dla mnie dużym wsparciem.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl