bezpieczny transport

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

rennie
Użytkownik
Posty:428
Rejestracja:31 maja 2014, 14:34

07 gru 2015, 12:48

Jeśli chodzi o transport, to ja ostatnio czytałam artykuł o tym, co trzeba wiedzieć o sprowadzaniu towaru z Chin. Jeśli Was to interesuje, to koniecznie zerknijcie do tekstu.
klakier
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:16 gru 2015, 13:47

02 cze 2016, 17:51

Bezpieczny transport Polska Anglia oraz przewozy krajowe ogarnie na pewno bez problemu Grupa ATS. Nie raz korzystaliśmy już z ich usług i wszystko zawsze odbywało się jak należy.
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

11 lip 2016, 09:23

Bezpieczny transport towarów to priorytet. Każda firma transportowa powinna sobie to stawiać za główny cel. Dlatego zanim wybierzemy odpowiednią firmę, której powierzymy określony ładunek dokładnie sprawdźmy czy dysponuje ona odpowiednimi pojemnikami, skrzynką na piwa czy paletami które maja zabezpieczyć dany ładunek i w jednym kawałku dowieźć na miejsce.
ignacy
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:23 paź 2016, 21:38

23 paź 2016, 21:40

jaceken pisze:
Tusia pisze:Bezpieczny transport towarów to priorytet. Każda firma transportowa powinna sobie to stawiać za główny cel. Dlatego zanim wybierzemy odpowiednią firmę, której powierzymy określony ładunek dokładnie sprawdźmy czy dysponuje ona odpowiednimi pojemnikami, skrzynką na piwa czy paletami które maja zabezpieczyć dany ładunek i w jednym kawałku dowieźć na miejsce.
Ta skrzynka piwa to raczej na koniec przeprowadzki. Używana w trakcie może doprowadzić do masy stłuczek i temu podobnych nieszczęść :lol:
hahahahahhaha :D
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

27 paź 2016, 21:18

Transport to nie tylko przeprowadzka, to też przewóz towarów za granicę. Czytałam, że nieźle można na tym zarobić. Zacząłem się nawet zastanawiać nad własną firmą i czytam o tym tekst na http://kedu.pl/firma-spedycyjna-jak-zal ... ego-zaczac . Może z nowym rokiem uda mi się dorobić?
Asamko
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:01 wrz 2016, 14:53

06 lis 2016, 17:41

Do przeprowadzek serio najmujecie firmy transportowe? Rozumiem gdy chodzi o jakiś duży i ciężki sprzęt, ale jeśli nie macie czegoś takiego to przecież wystarczy firma kurierska, np. dhl http://www.dhlparcel.pl/content/dhl_par ... nd/pl.html Firma transportowa nie przewiezie wam paczki za 30 złotych tak jak dhl :P
Lens74
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 cze 2016, 15:42

10 lis 2016, 08:56

Od razu przypomina mi się ostatnio sytuacja z dpd kiedy zniszczyli mi monitor :/ masakra, ale udało się uzyskać z tego pieniądze. Nigdy więcej.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

03 gru 2016, 15:53

My na szczęści dostaliśmy kontakt od znajomych do firmy langner-transport.com i wszystko poszło szybko i co najważniejsze bezpiecznie.
Lens74
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 cze 2016, 15:42

19 gru 2016, 10:50

Nie wyobrażam sobie aby było inaczej ;)
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

03 mar 2017, 08:07

Nie wszystkie firmy transportowe w sposób bezpieczny przewożą ładunek, co potem skutkuje jego częściowym zniszczeniem. Dlatego sprawdźcie ofertę Frachtu, który jest doświadczonym spedytorem i specjalizuje się w skomplikowanych logistycznie zadaniach. Tutaj: http://fracht.pl/poradnik/wpis/na-czym- ... wy-z-chin/ możecie poczytać o tym, jak powinien być zorganizowany transport drobnicowy z Chin. Może kiedyś Wam się przydadzą te informacje.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl