Dom weselny

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

17 lis 2015, 14:15

na najlepszym weselu jakim byłem to było w Hotelu Koral w Wieliczce :) miejsce super, właściciele i obsługa przemili no i oczywiście jedzenie mega! :D
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

16 gru 2015, 19:54

no, taki dom weselny to jest dobra sprawa... juz sobie wyobrazam, jakie spore przychody ma na porzyklad taki Best Western Premier na weselach. Chociaz tu wiesz, to tez zalezy, bo jak ten jest w Krakowie + jest ładny (na to pary młode zwracają bardzo uwage, wiecei, kamery)+ dobra obsługa. O to trzeba bardzo dbać, bo jak Ci przychodzi 100 osób nawet, to masz 100 potencjalnych klientów. Albo osob, które odradza.
mbaczal
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:03 lip 2016, 22:26

17 lip 2016, 10:36

Moi przyjaciele od niedawna prowadzą dom weselny. Było mnóstwo rzeczy, które wcześniej musieli załatwić, ale teraz widzę, że interes się kręci i są bardzo zadowoleni. Ogromnym atutem tego domu weselnego jest jego położenie. Działkę znaleźli na tym portalu http://polskastrefa.pl/nieruchomosci/.
power
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:04 maja 2017, 15:26

07 maja 2017, 11:22

ja fajne miejscówki pod organizację wesela znalazłam na http://www.saleweselne.com/ wybraliśmy w mojej miejscowości taki lokal, który ma również spora bazę noclegową bo większość gości zostawało na noc. Jeśli myślisz o domu weselnym to musisz brac pod uwagę, że zazwyczaj nie mają one sporej ilości pokoi dla gości więc dojdą ci koszty wynajmu hotelu.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl