Gabinet masażu i spa - wyposażenie

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Ella
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:31 mar 2020, 13:27

21 kwie 2020, 15:36

Zatroszczyliśmy się o produkty, dzięki którym można przedłużyć rzęsy . Nasze klientki dosyć często pytają o taką usługę, dlatego był to całkiem trafiony zakup! Produkty pochodzą z oferty Jolash jolash .pl i cieszą się sporym zainteresowaniem. Polecam!
Awatar użytkownika
rybka367
Posty:18
Rejestracja:31 mar 2020, 12:53

15 maja 2020, 22:58

Sklep estetyczny sklep-estetyczny .pl/ dostarcza nam produkty, z pomocą których możemy realizować większość z zabiegów. Są to produkty w znakomitej jakości, przez co nasze klientki mogą poczuć się docenione.Nasz hit to artykuły do biopeelingu.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

18 cze 2020, 19:53

Bardzo chciałem poprawić wygląd mojego gabinetu. Stąd padł pomysł na wdrożenie mebli medycznych, niezbędnych w takim gabinecie. Zdecydowałem się na wybór mebli, którymi w ofercie dysponowali POLON LABOR https://polonlabor.pl/ . Pomogli mi przy dobraniu jak materiałów do wyprodukowania mebli. No i wsparli nas przy aranżacji gabinetu!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl