Jaka drukarka

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

power
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:04 maja 2017, 15:26

02 kwie 2018, 08:40

a co powiecie na coś takiego jak drukarka Zebra GK420T korzystał ktoś z was i może podzielić sie opinią? szukam czegoś sensownego do druku etykiet bo w naszym centrum logistycznym przyszedł też czas że no musimy mieć drukarkę przemysłową :) kiedyś mielismy zwykłą i do tego kartkę z naklejkami ale fajnie się biznes rozwinął i musimy iść do przody :)
MarcinC
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:01 paź 2020, 10:44

02 sty 2021, 18:45

Bezprzewodowe jak najbardziej dobre. Najbardziej komfortowe rozwiązanie. Dobrze jest wybrać np. coś albo Brother albo Samsung. Do pełnego wyposażenia polecam tonery zamienniki. Z Asarto są najlepsze
Awatar użytkownika
ninkurelski
Posty:17
Rejestracja:04 cze 2020, 15:39

04 sty 2021, 06:43

Asarto z tego co wiem na rynku są już sporo czasu, więc nie oferują po prostu sprzętu, który sprawia problemy. Jak ktos szuka dobrej jakości tonera, gdzie można drukować zarówno tekst, jak i dane tablearyczne to tonery z Asarto będą najlepsze
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

27 lut 2021, 16:23

Nie znam tej marki, ja mam sprzet brother i jestem bardzo zadowolona, bez problemu można kupic do tej drukarki zamienniki, sprawdzaja mi sie activejety, dobrze sie na nich drukuje
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl