Jaka reklama dla firmy

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Szrutka
Posty:3
Rejestracja:29 maja 2018, 17:57

15 cze 2018, 13:19

wiadomo, że warto zainwestować w reklamę w internecie, obecnie bez tego raczej nie ma opcji o sprawnych działaniach reklamowych :) Dobrze jest także zaintresować się innymi formami reklamy. Z pomocą hostess i modelek możecie zorganizować konferencje, szkolenia i inne ciekawe akcje promocyjne waszego biznesu.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

18 cze 2018, 11:09

Sposobów na reklamę jest mnóstwo, pytanie tylko w jakiej branży działasz. Naturalnym w tych czasach wydaje się reklama w internecie, ale moim zdaniem warto również pomyśleć o bezpośrednim przekazie jakim jest np. plakat czy naklejki reklamowe. Sam inwestuję w to ostatnie rozwiązanie i jestem bardzo zadowolony. Koszt „kampanii” to zaledwie kilkadziesiąt złotych, a według mnie przynosi spore korzyści. Od siebie polecę ci stronę https://www.rmnproject.pl/ gdzie znajdziesz ofertę na różnego rodzaju naklejki, które możesz wykorzystać nie tylko do reklamy.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

21 cze 2018, 18:25

Obecnie bardzo skuteczny jest content marketing, zapoznaj się z https://adwave.eu/blog-marketing-internetowy/ Współpraca z twórcami treści potrafi dać bardzo zaskakujące efekty ;) Zarówno sprzedażowe, jak i podnieść świadomość marki :)
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

23 cze 2018, 21:34

Moim zdaniem fajna opcją reklamy i też po prostu pokazania firmy jest wirtualna wycieczka Teraz wiadomo, ze każdy sprawwdza dana firme ktora go interesuje w sieci, a tak moze od razu 'przespacerować się po firmie' - dużo to daje moim zdaniem.
power
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:04 maja 2017, 15:26

26 cze 2018, 10:13

ja prowadzę sklep modowy i powiem wam, że najcieżej było znależć odpowiedniego fotografa, który przedstawi ubrania w rozmiarze plus size w atrakcyjny sposób i nie na chudzielcu :) Skorzystałam z oferty nfstudio i powiem wam, że jestem mile zaskoczona jak to wygląda :) Okazuje się że modelki plus size równie pieknie mogą prezentować modę.
dulby
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:26 cze 2018, 10:46
Lokalizacja:Wrocław

26 cze 2018, 12:43

Dla sklepów internetowych najlepszą reklamą są AdWordsy, zwłaszcza funkcja remarketingu. Do firm, które mają dużo zawartości na stronie, ale nie sprzedają niczego przez internet - najlepiej jest postawić na content marketing https://adwave.eu/polish-guest-post-list-of-polish-blogs-and-websites/ i social media. Dla firm mających stronę internetową tylko jako funkcję informacyjną / kontaktową, łatwiej będzie pozyskać klientów drogą tradycyjną.
ress
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:31 sie 2017, 09:02

28 cze 2018, 14:17

Prowadząc własne działania marketingowe w internecie możemy niechcący zniszczyć sobie wizerunek, dlatego najlepiej zaufać agencji reklamowej. Z tego co wiem bardzo skuteczne są kampanie SEO
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

04 lip 2018, 19:13

Ja jestem tradycjonalistą i jeżeli chodzi o mnie to planuje bardziej postawić na wizytówki oraz ulotki. Nawet już wiem jaka firma oferuje projekty graficzne w Zielonej Górze https://www.rmnproject.pl/ w całkiem atrakcyjnej cenie. Z tego co się zorientowałam to świadczą usługi na najwyższym poziomie, dbają o każdy detal. Także chyba właśnie do nich się zgłoszę.
Roslaw12
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:29 sie 2017, 14:54

05 lip 2018, 18:02

Mam dla Was swietna oferte marketiungu internetowego . Mój dobry znajomy polecił mi firmę Adwave, jest to firma, ktora zajmuje sie tworzeniem stron internetowych i sklepów oraz ich pozycjonowaniem. Jesli jestescie zainteresowani to polecam serdecznie, swietna oferta.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

11 lip 2018, 18:26

A może reklama w Google Adwords - Wiele firm skupia się dziś na reklamie na facebooku, więc warto to wykorzystać i zaatakować konkurencję przez Adwords - to cały czas świetny system reklamowy ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl