Jaka reklama dla firmy

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Koleś
Posty:18
Rejestracja:28 lis 2019, 11:31

05 mar 2020, 10:00

Ja się zgodzę z kolegą wyżej, że gadżety reklamowe to zawsze dobry sposób na promocję. Ja zamawiam flagi na promocję firmy na różnych eventach na stronie Okopowa Flagi - zawsze realizują usługę na czas, pomagają wybrać najkorzystniejszą opcję i dobrze wsłuchują się w głos klienta. Flagi są solidnie wykonane, nie strzępią się, nie są im straszne niekorzystne warunki atmosferyczne. Nadruk solidny, wyraźny, nic się nie odbarwia i nie ściera. Polecam, klienci chętnie biorą takie kolorowe gadżety :)
Awatar użytkownika
grzesiekjurczyk
Posty:4
Rejestracja:06 mar 2020, 13:22

06 mar 2020, 13:24

Najlepszą reklamą jest dobra jakość usług
Awatar użytkownika
Tuhaj
Posty:19
Rejestracja:18 lis 2019, 12:48

09 mar 2020, 09:44

U mnie niezawodnie sprawdzają się odblaski i kamizelki odblaskowe z własnym nadrukiem (logo firmy, dane kontaktowe). To praktyczny i bardzo funkcjonalny gadżet. Klienci chętnie je noszą, przekazują dzieciom, noszą podczas jazdy rowerem czy wieczornego biegania lub jazdy motocyklem. Zawsze zamawiam takie gadżety na stronie Kamizelka Odblaskowa. Usługi firmy Nadruki Reklamowe zawsze świadczone są na najwyższym poziomie, dotrzymują terminów, towar na czas jest w moich rękach. Jakość ich produktów jest naprawdę wysoka. Nadruk solidnie wykonany, nie niszczy się nawet w praniu, kolor kamizelek i elementy odblaskowe zachowują słoje właściwości przez naprawdę długi, długi czas. Bardzo polecam :)
Rudzik
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:02 sie 2019, 16:01

07 kwie 2020, 12:23

U mojej żony natomiast doskonale sprawdzają się torby papierowe z nadrukiem ze strony Nadruki Reklamowe. Ich wyroby są wysokiej jakości, torbę klienci niosą przez całe miasto i dzięki temu reklamują biznes żony :) Na torbie nadrukowane jest logo firmy i do tego nr telefonu - wszystko czytelne, nadruk nie blaknie w słońcu. Sama torba bardzo praktyczna i teraz modna - w duchu ekologii, co klientki żony chwalą i chętnie używają takich toreb :)
Ella
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:31 mar 2020, 13:27

16 kwie 2020, 19:55

Zalecam rozważyć reklamę poprzez t shirty z nadrukiem. Rozwiązanie tego typu spisuje się znakomicie i w naszym domu, a pomocą przyszli naszenadruki .pl/ . Na specjalne zlecenie wykonują dla nas t shirty z charakterystycznymi nadrukami. Taka forma reklamy w zupełności się sprawdza!
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

20 kwie 2020, 13:39

Konferencje w jakimś fajnym miejscu, do tego wieczorny event integracyjny, torchę gadżetów. Pomysłów jest naprawdę sporo - co do miejsca to ja polecam Best Western Efekt Express, w Krakowie można naprawdę nieźle zaszaleć, a sam hotel ma świetne zaplecze gastronomiczne.
Awatar użytkownika
Roog
Posty:6
Rejestracja:04 cze 2020, 14:33

05 cze 2020, 12:38

No tak, ale gadżety reklamowe wciąż się sprawdzają. Ja ostatnio zamawiałem podkładki pod kubki tekturowe, które robiła mi firma Mediagold - mój wzór, oryginalny i logo firmy oraz dane kontaktowe. Klienci zadowoleni, że dostają praktyczny i użyteczny upominek, a jednocześnie kiedy ich używają, to reklamują moją firmę :) A że korzystają z nich nie tylko w domu ale też w swoich biurach to świetna forma reklamy :)
Awatar użytkownika
rybka367
Posty:18
Rejestracja:31 mar 2020, 12:53

12 cze 2020, 22:19

Hafciarnia z Pruszkowa haftynadrukibds .pl/ zatroszczyła się nie tyle o nadruk, co haft - a taka forma reklamy robi ogromne wrażenie. Pełnią atrakcyjną funkcję reklamową, no i zapadają w pamięć - dlatego taka forma promocji w zupełności nam odpowiada.
Awatar użytkownika
Konan
Posty:8
Rejestracja:27 kwie 2020, 12:10

06 lip 2020, 12:07

Ja się zgadzam z przedmówcami, gadżety reklamowe wciąż mają siłę - zwłaszcza jeśli są praktyczne i użyteczne. Sprawdźcie sobie Studio Siedem. Ja mam od nich koce piknikowe oczywiście z nadrukiem nawiązującym do mojej firmy. Klienci bardzo zadowoleni bo praktyczna rzecz, która przydaje się na plaży czy w parku. A przy okazji kiedy z tego korzystają w takiej otwartej przestrzeni, to reklamują mi firmę. No i zawsze miło wspominają mnie właśnie ze względu na taki upominek. A prawda jest taka, że jak pamiętasz o swoim kliencie to nawet kubek ucieszy i sprawi, że mocniej wyryjesz się w pamięci kontrahenta. A nie ma nic lepszego, jak powracający klient :)
Awatar użytkownika
JoannaK
Posty:10
Rejestracja:16 lip 2020, 12:45

20 lip 2020, 13:52

Zdecydowanie reklama w Internecie zaczyna wypierać taką formę, jak ulotki. Aczkolwiek czasem ulotki są też skuteczne. Ja o niektórych kursach, restauracjach czy salonach kosmetycznych dowiedziałam się właśnie z ulotek. Myślę, że nie należy ograniczać się wyłącznie do jednej formy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl