Mój mały pomysł na biznes

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

kasaartura
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:26 cze 2013, 11:38

26 cze 2013, 12:24

Pewnie Kraków będzie się rozwijał, coraz więcej ludzi ma pieniądze w bankach na mieszkanie, więc to może być dobry pomysł.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

07 sie 2018, 09:32

Jeżeli decydujesz się na otwarcie własnego biznesu, to musisz pamiętać, że oprócz samego pomysłu na biznes, warto pomyśleć również o wszelkich sprawach z nim związanych. Jedną z nich jest np. księgowość. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z biurem rachunkowym https://www.tmf-group.com/pl-pl/service ... ompliance/ Outsourcing księgowości to chętnie wybierane i w wielu wypadkach niezbędne rozwiązanie w obecnych realiach. Spory odsetek firm stawia na likwidację własnego działu księgowości i przekazanie tych zadań wyspecjalizowanym biurom. Wykorzystując outsourcing księgowości oszczędzamy na biurze dla pracowników. Poza tym nie trzeba tracić czasu na zatrudnianie i ogólną kontrolę nad księgowymi. TMF Group umożliwia firmom osiągać więcej. Świadczy usługi na rzecz przedsiębiorstw różnej wielkości ze wszystkich branż, od niewielkich firm i startupów rozpoczynających działalność, po duże międzynarodowe korporacje. Współpracuje z 60% przedsiębiorstw znajdujących się na liście Forbes 100 i wchodzących w skład indeksu FTSE 100.
barczka
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:12 sie 2018, 15:45

12 sie 2018, 15:53

Popytaj znajomych. Na pewno będą w stanie pomóc.
Niestety, pomimo poprawności rozumowania okazało się, że dla głębokich uczuć osiem lat nic nie znaczy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl