Mój pomysł na firmę

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

10 cze 2019, 20:39

Znakomitym pomysłem na firmę okazała się drukarnia. Mamy bardzo szeroką ofertę, z kolei wachlarz naszych usług jest niewyobrażalnie solidny. Od druku klasycznego po wielkoformatowy czy ulotki, plakaty. Od początku, celem naszej firmy było świadczenie druku na jak najwyższym poziomie. Dlatego inwestycja w jak najlepsze urządzenia miała tutaj ogromne znaczenie. Wybór padł na maszyny z oferty Fuji Film https://fujifilmsericol.com.pl/ , a dokładnie drukarki, farby , lakiery sitodrukowe, farby drukarskie. Jestem pod niezwykłym wrażeniem tej jakości! A nasi klienci nie mają powodów do narzekań. 
Awatar użytkownika
zania12
Posty:6
Rejestracja:09 lis 2018, 11:08

01 lip 2019, 11:58

Moi znajomi otworzyli całkiem niedawno własną cukiernię czy piekarnię, zainwestowali w maszyny cukiernicze marki Hasborg i całkiem dobrze im to prosperuje. Może kogoś zainspiruje ten pomysł.
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

03 gru 2019, 07:47

Jeśli decydujesz się na prowadzenie firmy to powinieneś także pomyśleć nad zapoznaniem się z właściwą, solidną lekturą. Leksykony podejmujące tematykę podatków dochodowych CIT, PIT , znajdujące się w ofercie UNIMEX http://unimex.pl/ mogłyby okazać się bardzo trafionym wyborem, pomyśl nad tym! Wiedza z tych książek w moim przypadku okazała się bardzo przydatna.
DagmaraK44
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:03 cze 2019, 08:10

06 gru 2019, 11:10

Jeżeli ma byc dobre auto to Toyota jest OK. Model w zależności oczywiście od zapotrzebowania. Można się wybrać do Carolina Toyota Wola. Dobry dealer w Warszawie. 0 problemów przy zakupie, spoko oferty, miła obsługa
marefebbo
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:12 lut 2019, 12:27

04 maja 2020, 08:44

Co do zamienników tonerów to polecam osobiście Asarto. Wydajne, proste w montażu, nieźle wykonane zamienniki, które nie łamią praw patentowych producenta drukarki. Używam od dłuższego czasu i nie narzekam
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

07 cze 2021, 07:59

Pomysł to jedno, liczy się jeszcze realizacja. Jeśli zajmujesz się sprzedażą, prowadzisz magazyn, to polecam zainteresować się programem faktury.pl który pomga zarządzać magazynem.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

12 cze 2021, 17:40

Dla osób traktujących zarabianie na poważnie. Chcących mieć dochody rzędu kilku tys € i więcej co miesiąc. Tu zarabiasz bez żadnego polecania biznesu. Biznes nie w pojedynczej firmie a w zrzeszeniu ok. 40 firm [ też udziałowców ]
Dziennie możesz zarabiać 50 € jak i 100 € lub wielokrotność. Kontrakt na ok. 19 lat. Głównym partnerem firmy jest - OCS International Finance LTD Investment Bank. Na życzenie możliwość budowy bardzo dochodowego biznesu. Kontakt oraz szczegóły po kontakcie na pracapewna@gmail.com
Łucja0982
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 cze 2021, 09:20

14 lip 2021, 10:40

Przy prowadzeniu firmy warto jest zainwestować w system CRM. Jest to coś co pomoże usprawnić niektóre procesy w firmie takie jak np. zarządzanie relacjami z klientami. Warto moim zdaniem sprawdzić ofertę od FIRMAO, mają jeden z najlepszych oprogramowań tego typu na rynku!
karolbudnowski
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:18 lut 2019, 13:18

28 gru 2021, 13:52

Tonery zamienniki są bardzo dobrym rozwiązaniem, dzięki któremu bez problemu możemy oszczędzać pieniądze, a jednocześnie drukować wszystko to, co chcemy. To się przekłada na duży komfort. Polecam te z Asarto. Dobra jakość i pełna wydajność, firma obecna na rynku już od dawna
Awatar użytkownika
Ksawerry
Posty:12
Rejestracja:08 lip 2020, 09:28

30 gru 2021, 22:45

Ja bez problemu dopasowałem tonery zamienniki do mojej wiekowej już drukarki Brothera. Cena okej, 100% kompatybilności, dobra jakość druku
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl