POMYSL NA BIZNES

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

11 maja 2016, 13:07

A co sądzicie o pomyśle założenia małej kawiarni na zasadzie współpracy franczyzowej? Chciałem otworzyć bardzo mały lokal (6 m2), gdzie serwowałbym kawę i przekąski. Wstępnie dogadałem się z siecią http://www.coffeeloffee.pl/ i muszę w taki biznes zainwestować 20 000 zł. Miesięczna opłata franczyzowa wyniosłaby mnie tylko 500 zł + wcześniej zostałbym darmowo przeszkolony i przygotowany do prowadzenia kawiarni. Brzmi chyba całkiem rozsądnie? Jak Wam się wydaje?
koniek
Użytkownik
Posty:65
Rejestracja:16 maja 2016, 11:26

16 maja 2016, 11:32

Franczyza to nie głupi pomysł. Teraz różne marki to oferują - kawiarnie, restauracje itd. Możesz sprawdzić ofertę własnej pizzerii z siecią Biesiadowo http://www.biesiadowo.pl/
Przejrzałem ich stronę i było napisane, że na lokal o powierzchni ok. 70 mkw potrzeba jakieś 42 tys wkładu własnego. Maja też własną hurtownię produktów spożywczych więc można taniej kupować składniki do potraw. No i szkolenia dla pracowników też oferują.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

05 wrz 2016, 13:18

Witam, zastanawiam się nad zostaniem franczyzobiorcą sklepu sieci Żabka. Zauważyłem, że stanowią coraz większą konkurencję nawet dla dużych marketów. Sam jako klient mam dobre doświadczenia z tą marką. Wyróżnia ich duży wybór, ciekawe promocje i otwarcie na klienta. Obecnie proponują coraz więcej usług, takich jak nadanie i odbiór przesyłki, możliwość zapłacenia rachunków, wypicia kawy parzonej na miejscu czy wypłatę gotówki, więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej http://zabka.pl/pl Myślę, że to innowacyjne podejście przełoży się na wzrost prestiżu marki, szczególnie, gdy czas jest na wagę złota, a jedynie jego nie można sobie kupić. Chętnie wysłucham Waszych opinii na ten temat.
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

19 wrz 2016, 14:15

Każdy pomysł na biznes jest dobry jeśli jest dobrze przemyślany, a osoby zakładające daną firmę mają właściwe wykształcenie i doświadczenie pomagające w prowadzeniu danej działalności. Tak jest w przypadku firmy http://fracht.pl/poradnik/wpis/na-co-zw ... sportowej/ która bez odpowiedniego przygotowania, zaplecza i przede wszystkim wiedzy, nie mogłaby transportować towarów za granicę i nie miałaby tak dużej liczby zadowolonych klientów.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

19 wrz 2016, 14:48

A co sadzicie - ' tu właściwa firma i tekst' lub o tej firmie, a nawet może i tamtej ? I to nazywacie biznesem ? Co robi admin ? śpi ? Przecież to forum o pomysłach a nie wychwalaniu i szeptaniu o firmach. Idźcie jeszcze bilbordy stawiać.
ignacy
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:23 paź 2016, 21:38

23 paź 2016, 21:41

dokladnie. admin chyba dawno spi
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

23 paź 2016, 21:46

Proszę, tu najnowszy temat do zarabiania - Okazja na super dochód. Znasz za pewne komunikator Viber. Ci sami informatycy którzy go stworzyli obecnie opracowali Messenger, z tym że bardziej rozbudowany o płatności online, sklepy, reklamy itp.
Obecnie mamy możliwość inwestycji w akcje spółki gier mobilnych [ gem4me ]
Spółka wystawia się na sprzedaż w okolicach stycznia 2017r. Wartość 1 akcji w dniu sprzedaży to 3000$.

Zainteresowany(a) ? Korzystaj
- Do końca miesiąca oferta jest aktualna
- 200$ 10 akcji = styczeń-luty =30.000$
- 550$ 22 akcji = styczeń-luty = 66.000$
- 1250$ 36 akcji = styczeń-luty = 108.000$
Są dostępne też jeszcze większe możliwości które poznasz. Koszt zakupu akcji możliwy do odzyskania już w ok 2 tyg. W sumie akcje jeśli zechcesz możesz mieć za darmo.

Warto już teraz zakupić pakiet (od listopada będzie dużo mniej akcji w pakietach)

Konieczność posiadania skype, zapewniam wszelkie informacje jak i pomoc przy rejestracji [ mój adres janubers1 ]
mateuszm
Użytkownik
Posty:83
Rejestracja:27 sie 2017, 09:47

23 lis 2017, 19:40

A co myślicie o tym aby zacząć swój biznes już na gotowej spółce? Niedawno dowiedziałem się, że istnieje właśnie możliwość zakupu gotowych spółek - zaoszczędamy w ten sposób i czas, i pieniądze. Taką gotową spółkę można zakupić na przykład tutaj
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

23 lis 2017, 20:40

Czy ja wiem ? Wybór raczej prosty. Lepiej mieć kilkaset tys zł czy nawet kilka mln zł bez tej 'zabawy' w spółkę. Tu po prostu prościej - http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Sky-Way- ... dze-.-.htm Kontakt na stronie.
Awatar użytkownika
mariuszw
Posty:4
Rejestracja:04 gru 2017, 23:33

04 gru 2017, 23:36

Nie tak latwo o dobry pomysl...
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl