Pomysł na biznes w dobre korona wirusa!

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

daniel991
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:22 kwie 2020, 23:51

13 sty 2022, 23:46

z tego co wiem to na start trzeba mieć 40 tys. ze wszystkim ci pomagają, nawet ze znalezieniem miejsca na budke, formalnosciami, umowami z dostawcami, jak jesteś pracowity i będzies zmieć dobre miejsce to zarobisz
Awatar użytkownika
lotek33
Posty:4
Rejestracja:26 gru 2021, 18:17

15 sty 2022, 19:17

Czy to jest ta firma Sweet Gallery Szukałem trochę w necie i Bafra ma swoją stronę i znalazlem właśnie jeszcze Sweet Gallery. Z pracowitością raczej nie będzie problemu bo wiadomo, że jak jest się na swoim to się człowiek stara podwójnie. Byle dobre miejsce mieć i klientów to będzie git
Awatar użytkownika
Zbyszko76443
Posty:5
Rejestracja:17 sty 2022, 10:09

17 sty 2022, 12:10

Nie wiem czy warto otwierać biznes. Raczej można na tym stracić.
daniel991
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:22 kwie 2020, 23:51

17 sty 2022, 23:38

lotek33 pisze:
15 sty 2022, 19:17
Czy to jest ta firma Sweet Gallery Szukałem trochę w necie i Bafra ma swoją stronę i znalazlem właśnie jeszcze Sweet Gallery. Z pracowitością raczej nie będzie problemu bo wiadomo, że jak jest się na swoim to się człowiek stara podwójnie. Byle dobre miejsce mieć i klientów to będzie git
oni ci pomogą nawet w znalezieniu miejsa i ze wszystkimi formalnościami, umowami z dostawcami, dostaniesz też model prowadzenia biznesu żeby szybko i sprawnei zacząć serwować kebsy
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

15 gru 2023, 17:41

Dla tych co chcą mieć zawsze bardzo dobre dochody, gwarantowane umową. Najlepsza Polska oferta dla osób i wszelkich firm. Dodatkowo uzyskasz tu pomoc w rozwiązaniu różnych problemów finansowych. Poza super biznesem otrzymasz wyjątkowy 'prezent' do firmy.
Tu pracujemy i zarabiamy przy współpracy z Polską kancelarią prawną KNF Team.
Już w pierwszym dniu możesz zarobić 620 zł [ w tym extra bonus 500 zł ]
Na życzenie 💥Pożyczki preferencyjne: Oferujemy pożyczki, które mogą być wykorzystane na rozwój i wzmocnienie potencjału gospodarczego przedsiębiorstwa. Oprocentowanie pożyczek wynosi od 0% do 8%
Opis oraz kontakt tel. na stronie https://www.bezkredytu.net/Dochody-na-lata.htm Chcesz zawsze mieć pewny gwarantowany dodatkowy dochód ? Poznaj i korzystaj 💥
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl