Pomysłowe biznesy

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

marefebbo
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:12 lut 2019, 12:27

28 kwie 2019, 14:39

Moja znajoma prowadzi takie interesy sezonowe i w zimę otworzyła swoje własne lodowisko na osiedlu i powiem wam, że bardzo dobrze im to szło. Z tego co mi mówiła to budowa takiego lodowiska nie jest jakaś skomplikowaną inwestycją tylko trzeba namiar na dobra firmę. Jeżeli ktoś z was też jest taki przedsiębiorczy to polecam tą firmę Elcat.
Paulina.Lenska
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:29 kwie 2019, 13:33

29 kwie 2019, 14:34

Takie interesy sezonowe są spoko pod warunkiem jak mieszkamy w takiej miejscowości turystycznej...
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

01 maja 2019, 21:05

Ja zacząłem produkcję mebli, których charakterystyczną cechą jest wykonanie z tapicerki. I powiem Wam, że był to znakomity wybór, dzięki któremu nasze meble biją rekordy popularności. We wspomniane materiały zostaliśmy wyposażeni przez Mebel-Art https://www.mebelart.com.pl - ich tapicerka jest nie do zastąpienia!
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

24 maja 2019, 22:47

O, ja właśnie teraz szukam fajnego biura z Warszawy, które pomoże mi założyć działalność. Na pewno wezmę Gamę pod uwagę podczas wyboru. Poszperałem o nich trochę w internecie i rzeczywiście maja sporo zadowolonych klientów. Podoba mi się też że działają kompleksowo.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl