Rolnictwo - tak czy nie?

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

21 gru 2018, 19:21

Jesli masz pojęcie o tym, jak poprowadzić tego typu biznes to zdecydowanie tak. Niezmiernie ważne jest zaopatrzenie we właściwe maszyny i urządzenia. Ja na przykład musiałem zakupić jak najlepsze rozdrabniarki do słomy, w końcu zdecydowałem się na te z oferty http://www.dozagro.com/
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

07 sty 2019, 09:00

Zdecydowanie. Sam ostatnio zainteresowałem się tym obszarem i zacząłem hodować soję. Nie ukrywam, pomysł ten okazał się kapitalnym rozwiązaniem, które powoli przynosi zyski. Soja staje się coraz bardziej popularna, warto właśnie na nią postawić. Sporą wiedzę na ten temat udało mi się uzyskać dzięki portalowi Polska Soja http://www.polskasoja.pl/ .
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

17 sty 2019, 21:12

Jak najbardziej na + . Tylko musisz mieć pojęcie, w jaki sposób zadbać o Twoje plony, co zrobić aby były one wielkie i zadbane. Ja np przez przypadek dowiedziałem się, iż niezmiernie ważne są opryskiwacze. Zdecydowałem zaopatrzyć się we właściwe, a pomogli mi stanimpex .pl/ .
Awatar użytkownika
Pralink
Posty:18
Rejestracja:14 lut 2019, 10:59

15 wrz 2020, 06:22

Rolnictwo to może być całkiem dochodowy biznes. Pod warunkiem, że ten kto się za to bierze, faktycznie się na tym zna i chce to robić, bo to praca specyficzna, bardzo wymagająca i w sumie w trudnych warunkach. Trzeba też mieć dużą wiedzę na tematy nie tylko ściśle związane z rolnictwem, ale także poboczne np. prawne - tak by wszystko prowadzić należycie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wiem, że szczególnie jeśli chodzi o hodowlę zwierząt jest sporo przepisów, które trzeba znać i wdrożyć rozpoczynając działalność. Trzeba mieć odpowiednie programy które zminimalizują tzw. uciążliwościami zapachowymi. Dla przeciętnego człowieka jest to dość skomplikowany i odległy temat. Są jednak profesjonalne firmy, które się takimi zagadnieniami zajmują. Firma Eko Projekt specjalizuje się we wprowadzaniu tego typu programów. Zatrudnia ona pracowników, którzy mają wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu szybko, profesjonalnie i sprawnie zajmą się całym tematem, a wy macie jeden kłopot z głowy.
Awatar użytkownika
Filemon8165
Posty:5
Rejestracja:07 gru 2021, 12:48

08 gru 2021, 09:53

Teraz juz nie warto być rolnikiem.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl