Sklep internetowy z damską odzieżą

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

uluki
Użytkownik
Posty:239
Rejestracja:10 lut 2015, 11:42

05 lis 2015, 13:26

jest tego trochę, ale jeśli się jakoś dobrze wyróżnicie, to może coś z tego będzie:)
rennie
Użytkownik
Posty:428
Rejestracja:31 maja 2014, 14:34

07 gru 2015, 13:48

A to prawda - sklepów jest sporo. Właśnie dlatego najczęściej przeszukuję Domodi.
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

18 lip 2016, 13:47

Jeżeli chodzi o sklep internetowy z damską odzieżą, to zdecydowanie warto poszukać, bo jest kilka takich interesujących miejsc w sieci wartych odwiedzenia. Polecam zajrzeć na taką stronę, gdzie można znaleźć sporo ładnych sukienek na wesele duże rozmiary na ModBis.pl. Wybór spory, a i same sukienki są naprawdę ładne, a panie o puszystych kształtach powinny być zadowolone.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

13 sie 2016, 20:40

Na sklep internetowy sam się zdecydowałem to na pewno nie będę odradzał ale czy z ciuchami, no co kto lubi. Do momentu wyboru oprogramowania, ulg, dotacji, narzędzi itd mogę doradzać, do samych artyułów. Ja gustu w ciuchach nie mam za grosz szczerze mówiąc, ale pewnie ta pani nie poradziłaby sobie z podzespołami które ja sprzedaję. Każdy orze jak może.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

16 sie 2016, 03:59

Ale zgodnie z tym co mówisz możesz doradzić w innych sprawach które mnie interesują. Jeśli chodzi o oprogramowanie w zakresie asystenta sprzedaży - masz i polecisz?
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

16 sie 2016, 07:03

Mam i służę pomocą: sellasist.pl Korzystam już od bardzo długiego czasu i nie zawiodłem się ani razu. Oczywiście zdarzają się błędy ale to jak wszędzie, za to ich likwidacja jest błyskawiczna a kontakt z firmą jest bezbłędny. Odsyłam do strony głównej - komplet potrzebnych informacji w pigułce, nawet jest wykres czy tam tabelka co masz w jakiej cenie itd, więc bardoz przejrzyście a na pewno bardziej niż gdybym ja to mial tłumaczyć
GraszkaB
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:17 cze 2016, 14:19

30 sie 2016, 09:30

Internetowe sklepy oferują atrakcyjne ceny, więc warto z ich usług korzystać.
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

17 paź 2016, 15:34

Ja często ubrania zamawiam w sieci. Teraz poluję na nowe sukienki zimowe do pracy, bo już nie mam w czym chodzić. Na razie rozglądam się za różnymi fasonami i przeglądam taki artykuł http://toczytam.pl/sukienki-damskie-jak ... ternetowe/ . Może kupię coś eleganckiego dla siebie.
solinka
Użytkownik
Posty:112
Rejestracja:01 cze 2016, 23:37

27 paź 2016, 18:00

Po najlepszą sportową odzież dla kobiet i facetów zaglądajcie tu rashguard sklep extreme hobby mam stamtąd już kilka sztuk ciuszków i są genialne. Szkoda, że wcześniej tego sklepu nie odkryłam.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

05 sty 2017, 12:05

Przede wszystkim jeśli planujemy sprzedaż przez internet to sami musimy zaopatrzyć się w towar. Najlepiej to zrobić w sprawdzonej hurtowni. Tylko pytanie zasadnicze jest takie na jaką się zdecydować ? Ja polecam kierować się opinią i tak jeśli poczytacie troszkę w internecie na ten temat to natraficie na http://stockhurt.com/pl/oferta/kobieta/h-m Jest to sprawdzona hurtownia markowej odzieży. Na prawdę warto tam zajrzeć mają ogromny wybór damskich ciuszków.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl