Sklep online prowadzony w domu

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

16 sie 2017, 21:56

I jak to wygląda w praktyce? Nie ma żadnych opóźnień, problemów ze ściąganiem zamówień w różnych miejscach? Ja mam trzy oddziały i chciałabym mieć dostęp do każdego z jednego miejsca, a tu jeszcze różne maile do obsługi dochodzą co najgorsze.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

17 sie 2017, 15:20

pewnie nie bo jakby były to by nikt tego nie chciał
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

28 sie 2017, 10:10

Dokładnie :) wszystko działa jak w zegarku. U mnie sellingo sprawuje się wyśminicie. Z racji długiego stażu to tam kilka awarii było ale zawsze błyskawiczna reakacja admina i informacja dla mnie była. Jestem zdziwiony bo cenowo wychodzi dużo taniej niż konkurencja po podsumowaniu.
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

10 lis 2017, 19:36

Sklep internetowy to wcale nie jest zły pomysł. Nie radze jednak tworzyć go na własną rękę. Lepiej zgłosic się z tym do firmy która zna się na tworzeniu sklepów online np ta https://inbmarketing.pl/strony-www-i-sk ... ternetowe/
Przeglądałam ostatnio ich oferte i musze powiedzieć, że mają bardzo bogate portfolio i przystępne ceny. Poza tym ciesza się pozytywna opinia.
salasoon
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:13 lis 2017, 16:21

09 gru 2017, 09:53

Nie polecam takiego prowadzenia sklepu, lepiej się zmotywować , coś wynająć , urządzić, samemu zadabać o reklamę na początku. Przede wszystkim wsszelkie formy reklamy w sieci, moze warto zainwestowac parę złotych i wynając powierzchnię reklamowa w internecie , poczytaj magazyn social media manager , w artykułach jest duzo o wideo reklamie, kampaniach na facebooku. Tak jak mowie najlepiej zacząć profesjonalnie , bo od dobrego startu wszystko się zaczyna i na pewno nie warto otwierać sklepu online z domu ;)
nosleep
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:09 wrz 2017, 12:35

18 gru 2017, 17:21

Czy to w domu czy to gdzie indziej - tak czy siak sklep internetowy trzeba na jakiejs platformie postawic i obslugiwac. Do tego potrzebny jest bezpieczny i stabilny hosting - to juz raczej wchodzi w gre VPS. Dla osob, ktore nie ogarniaja co to takiego i jak sie konfiguruje - polecam usluge managed VPS, dostepna np w firmie Statnet - http://www.statnet.pl/hosting - za 79 zl na miesiac zajmuja sie caloscia od strony technicznej, a my mozemy sie skupic na prowadzeniu sklepu.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

20 gru 2017, 23:00

Jest to dobry pomysł, tylko warto zainteresować się prowadzeniem bloga - http://jak-zalozyc-blog.pl. W przypadku takich domowych sklepów budżet często jest ograniczony, natomiast blog pozwala stosunkowo małym kosztem pozyskiwać cały czas nowych klientów.
bliskos
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:14 cze 2017, 15:59

07 lut 2018, 16:23

VPS od Hekko i jazda. Jakie znacznie ma siedziba?
Na pewno nie popełniajcie tego błędu i nie róbcie serwera w domu.
VPS wychodzi na tyle tanio, że jest to naprawdę pozbawione uzasadnienia.
Radzę logicznie szukać rozwiązania - rozwiązania stabilnego.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl