transport osobowo towarowy

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Ingend
Użytkownik
Posty:143
Rejestracja:11 sie 2017, 23:47

19 gru 2017, 11:15

To może jeśli już ma to być firma transportowa, to też dobrze sprawdzi się w niej taka dodatkowa usługawww.e-speedpak.net/otworz-punkt-kurierski jak własny punkt kurierski? Co wy o tym sądzicie? Mi wydaje się to być niezłym pomysłem :)
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

30 sty 2018, 10:40

Dobra firma transportowa z warszawy to też Transport prywatny. Oni mają takie taxi bagazowe i przewóz rożnych rzeczy na terenie warszawy i warto się do nich odezwać.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

30 sty 2018, 11:28

Obecnie rusza nowa polska firma leasingowa. Daje z tego co widać najlepsze warunki leasingu. [ niedługo też nieruchomosci i mieszkania ] Jest tu też dobry sposób na swój nowy samochód oraz bardzo dobry biznes, na umowę. Warto korzystać. Macie znajomych w branży transportu ? To biznes dla Was bezkredytu.pl.tl
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

06 lut 2018, 19:20

Po mieście zdecydowanie najlepiej się podróżuje tymi taksówkami itaxi.pl/ Bardzo szybko zamówicie taką taksówkę i wygodnie dotrzecie w dane miejsce. To super opcja, warto z tego korzystać, jeśli szybko chcemy się gdzieś dostać. Nie jest to drogie.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

06 kwie 2018, 07:37

Wybiegniemy z tym transportem daleko do przodu. Obecnie powstają najnowsze rozwiązania. Dla nas to również bardzo dochodowy biznes. Poznaj i wykorzystaj jeden z najbardziej dochodowych biznesów. Informacja dotyczy bardzo korzystnej inwestycji w rozwój firmy Sky Way - nowoczesny transport.
Teraz mamy możliwość zakupienia akcji po bardzo korzystnych cenach. W zależności od wysokości inwestycji - akcje możemy zakupić za kilka centów ( $ ). Firma rozwija się bardzo dynamicznie i jeszcze w tym roku przewidywana jest certyfikacja urządzeń - mówiąc jaśniej - uzyskanie uprwnienia ndo montażu na rynku międzynarodowym w każdym miejscu na Ziemi. W tym momencie wartość jednej akcji nie będzie mniejsza jak 1$, potem wraz z rozwojem firmy wartość akcji będzie rosła. Inwestorzy będą otrzymywać dywidendy proporcjonalne do zysku. Szansa inwestycyjna większa jak zakup akcji Google, Coca-Cola czy Microsot!!!
Potencjał Sky Way jest o wiele większy.

weris
Użytkownik
Posty:44
Rejestracja:28 mar 2017, 18:14

11 kwie 2018, 17:31

Czy pytałeś już w ekspo-trans.pl/chorwacja/ ? W wielu firmach w naszym kraju prowadzą taki transport.
Awatar użytkownika
Klavan
Posty:4
Rejestracja:18 kwie 2018, 19:37

18 kwie 2018, 20:06

Myślę, że to rzeczywiście może być dobry pomysł, ja jednak mam nieco inny problem. Szukam jakiejś firmy, która handluje naczepami używanymi, firankami oraz wywrotkami. Czy znacie kogoś takiego? Na ten moment znalazłem firmę www.kmgtruck.pl/, jednak chciałbym mieć coś sprawdzonego, czy ktoś z Was może ich polecić ?
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

18 kwie 2018, 20:21

Oczywiście, żaden problem. Tu macie wszelkie pojazdy w najlepszej ofercie leasingu czy wynajmu długoterminowego bezkredytu.pl.tl/
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

23 kwie 2018, 11:51

Co do transportu. Patrzę na to jak na biznes. I tu macie obecnie jeden z najwiekszych biznesów w dziedzinie transportu. Kontrakty podpisane na chwilę obecną na sumę 164 mld $. Jeszcze zdążysz nabyć akcje Sky Wey. Jest już coraz mniej. Obecnie Arabowie wykupili cały 11 etap. [ info. na stronie ] Inwestycja 25 $ nawet w ratach da Ci orientacyjny dochód w graniacach 70 tys zł. Szczegóły na stroniezarabianieodzaraz.pl.tl/ [ kontakt na stronie ]
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

25 kwie 2018, 06:27

W przypdaku profesjonalnego transportu warto zastanowić się nad inwestycją w dobrą klimatyzację - frostthermoking.pl/. Zwłaszcza, że zbliża się lato, a taki system znacząco podniesie wydajność pracy osób zatrudnionych w firmie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl